R5 2600 ve RX590 sisteme anakart önerisi

furkanharrower

Hectopat
Bu sistemi alacağım ama işlemciyi R5 2600 yaptım (tray işlemci diyor, onu yeni fark ettim. Fanı varmış ama kutusuz olmasının dezavantajı olur mu bana?). Anakartı da ASUS TUF B450 PLUS GAMING yaptım, RAM'leri de Corsair Vengeance yaptım. Değiştirdiğim şeyler bu kadar, sizin sisteme bu olmamış bunu değiştir dediğiniz şeyler var mı? Bir de ilerde 2-3 sene sonra ekran kartı falan aldığım veya işlemci aldığım zaman anakart sıkıntı çıkarmasın istiyorum, bu anakart 3-4 sene sonrasını destekler mi? Eğer 3-4 sene sonrasını destekleyen anakart varsa daha ucuz olan söylerseniz sevinirim. Çünkü bütçem çok fazla yok.

Tam sistem

Son düzenleyen: Moderatör:
Madem bütçen fazla yok R5 1600 al R5 2600 gücünde geliyor eğer sinerji ya da teknobiyotik ten alırsan. Anakart olarak black friday'de vatandan Asus Tuf B-450 Gaming Plus ya da Pro alınabilir 600 TL gibi bir fiyata düşüyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı