R5 2600X sistem toplama

zZzZzZz

Centipat
1579975832276.png

6400 TL'ye bu bilgisayar alınır mı?
1579976274546.png

Kasa iyi mi?
PSU yeter mi?

Kasa ve PSU değişmeli. Corsair Spec Delta 550W seçin. PowerBoost PSU'ya güven olmaz. 6.400 TL'ye de pahalı geldi bana.

İşlemciyi R5 3600 yaparsanız tadından yenmez.
Alacağınız sistemde PSU-SSD-Kasa sıkıntılı ayrıca pahalı.
Adata'ya sıkıntılı dediniz eyvallah, sizin önerdiğinizde James Donkey var, öneri yaparken biraz düşünerek yapın lütfen.

Kasa ve PSU değişmeli. Corsair Spec Delta 550W seçin. PowerBoost PSU'ya güven olmaz. 6.400 TL'ye de pahalı geldi bana.

Adata'ya sıkıntılı dediniz eyvallah, sizin önerdiğinizde James Donkey var, öneri yaparken biraz düşünerek yapın lütfen.
Forumda Adata ve James Donkey karşılaştırmalarına bakabilirsiniz marka bilinirliği az olsa da emin olun F/P SSD "ürettiriyorlar".

Windows 10 Home lisansı +770 TL. O yüzden pahalı
OEM Key yani 10-15₺ lisansı 770₺ ye de almanın hiçbir artısı yok.
Forumda araştırın bakalım kaç kişi James Donkey öneriyor? Recep Baltaş testini yapmıştı ve tırt çıkmıştı.
Dediğiniz konuya baktım uyumluluk ile alakalı 2 sene öncenin konusu değerler hakkında kimse birşey dememiş?Micron'a yaptırıyorlar bellekleri ayrıca 3 yıl birebir değişim garantisi veriyorlar bence daha iyisi olamaz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı