R5 2600X sistemde Oyun hata vermeden kapanıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

Atakan81

Femtopat
Merhaba, ben bu sorunu Assassin's Creed Odyssey tarafından yaşıyorum, daha önce başıma gelmiş bir durum değil, hiçbir hata vermeden oyun kapanıyor, bunun dışında hiçbir problem yok. Fiyatlar sebebiyle maalesef korsan sürümü kullanmaya mecburum bu konuda lütfen duyar kasmayalım, ben de isterdim bu kadar pahalı olmasalar da her oyunu orijinal olarak oynayabilelim. Bilgisayar tarafında güncellemelerin hepsi BIOS vb dahil olmak üzere yüklü, sürücüler güncel, sıcaklık değerlerim normal. Yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum ve eminim ki bu sorunu yaşayan birçok kişiye de yardım etmiş olacaksınız. Şimdiden çok teşekkür ederim.

(Process Monitor ile rapor kaydı aldım fakat nereye yükleyeceğimi tam anlayamadım, o konuda da bilgilendirme yaparsanız onu da paylaşabilirim).

Donanım;
AMD Ryzen5 2600X.
MSI B450M PRO- m.2.
MSI GTX 1080 Armor.
G.Skill 2x8 GB 3000 MHz.
SanDisk 256 GB SSD.
WD Blue 1TB 7200 RPM HDD.

Epic Games de 27TL'ydi oyun. Neyse
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu video'yu izledin mi ?. Process Monitor ile Hata Raporu Oluşturma - Technopat Sosyal burayı da okumuşsunuzdur zaten. Raporu buraya yükleyeceksiniz konu olarak bu konunun altına da ekleyebilirsin rapordan yardımcı olacaktır arkadaşlar ben bilmiyorum hata raporundan yardımcı olmayı.

Duyar kasılacak durum yok. GTX 1080 ekran kartın var ve fakir edebiyatı yapmanı geçtim, oyun Epic Games'den 28 TL'ye alınabiliyordu. Sorun oyun korsan olduğu içindir büyük ihtimalle. Forumda korsan oyuna destek vermiyoruz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı