R5 2600X sisteme RTX 3070 Ti takılırsa ne kadar darboğaz olur?

Hocam normal şartlarda AMD stok soğutucuları iş görüyor. Termal macun yenilemeniz veya kasanızın hava akışını iyileştirmek için fazla tozluysa temizlemeniz çözüm olabilir.

Yine de sıvı soğutma alacaksanız ben Corsair Hydro 120 mm sıvı soğutucusunu kullanıyorum ve memnunum ama yine de daha fiyat/performans bir ürün var mı öğrenmek için Technopattaki konulara bir göz atmanız veya yeni bir konu açmanız daha iyi olur. :)
R5 5600 ve sıvı soğutma aldım. 5600 yetecek gibi geldi. 5600X e o farkı vermek mantıklı gelmedi açıkçası. Sıvı soğutma sayesinde gerekirse OC yaparım. Bir de çok araştırdım en f/p işlemci 5600 olduğu söyleniyor. Yaptık bakalım bir şey. :)

R5 5600 ve sıvı soğutma aldım. 5600 yetecek gibi geldi. 5600X e o farkı vermek mantıklı gelmedi açıkçası. Sıvı soğutma sayesinde gerekirse OC yaparım. Bir de çok araştırdım en f/p işlemci 5600 olduğu söyleniyor. Yaptık bakalım bir şey. :)
OC yapmaya gerek olmaz ama tabii ki isterseniz yapabilirsiniz. Güzel tercihler yapmışsınız. Hayırlı olsun, güle güle kullanın. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı