R5 2600X Tray ürün işlemci

Jon Sino

Kilopat
Herkese merhaba arkadaşlar, geçen günlerde Teknobiyotik sitesinden AMD Ryzen 5 2600X Tray ürün satın aldım. İşlemci elime geldiğinde orijinal fanıyla geldi, fakat işlemcinin üstünde jelatin yoktu ve göze batan çizik deformasyonlar vardı. Sizce ne olmuş olabilir? Teknobiyotik sitesi almadan önce ürün 2 yıl garantili ve sıfırdır şeklinde cevap vermişti.

5.png

Son düzenleyen: Moderatör:
@Cruslan Garantisi ve faturası elimde ürünü taktım test etmek için fakat hala geri iade şansım var, test sonucu hiç bir sıkıntı göremedik. Ne yapmamı önerirsin? 1.110 tl ye almıştım indirimden

@Cruslan Garantisi ve faturası elimde ürünü taktım test etmek için fakat hala geri iade şansım var, test sonucu hiç bir sıkıntı göremedik. Ne yapmamı önerirsin? 1.110 tl ye almıştım indirimden
İade edin derim. O parçanın sıfır olduğuna inanmıyorum. Bu kenarlardaki deformasyonun sıfır bir üründe olma ihtimali yok. Bu deformasyon kargocunun hatasından veya kargo şirketinin bir hatasıyla oluşamaz. İkinci el bir ürün olduğunu düşünüyorum. Bu tarz şeyler sadece ikinci el bir üründe görülebilir.

İade edin derim. O parçanın sıfır olduğuna inanmıyorum. Bu kenarlardaki deformasyonun sıfır bir üründe olma ihtimali yok. Bu deformasyon kargocunun hatasından veya kargo şirketinin bir hatasıyla oluşamaz. İkinci el bir ürün olduğunu düşünüyorum. Bu tarz şeyler sadece ikinci el bir üründe görülebilir.
Ne gibi sıkıntılarla karşılaşabilirim ilerde bana bir eksisi olur mu? Açıkcası performans aldığım sürece verdiğim paranın bir önemi yok havadan gelen aşırı ekstra bir parayla aldım. 1-2 yıl götürmesi yeterli. Gtx960 ile internetteki videolarda gördüklerimle aynı performansı alıyorum. Açıkcası geri gidip gelme süresi benim canımı sıkıyor.

İşlemcinin altını da gösterme şansın var mı? Sıfır diye aldıysanız iade edebilirsiniz çünkü tray bile olsa bu kadar deforme olmaz diye düşünüyorum. Ama sıkıntı yaşar mıyım konusunu düşünüyorsan bir stress testi yap o zaman kararlılığını test ettikten sonra bir sorun olmazsa rahatlıkla kullanabilirsin .

Yeni konular

Geri
Yukarı