R5 3350G sistem alınır mı?

Ahlunis

Hectopat
Daha fazla  
Şu sistemi almayı düşünüyorum. RAM 2 adet 8 GB yaparsam 3800 oluyor.2. el miningden korktuğum için şimdilik APU alacağım. Daha uygununu bulursanız yardımcı olur musunuz? (Sisteme sonradan GTX 1650 eklemeyi düşünüyorum.)

Sistem olduğu gibi çöp. Biz toplasak nasıl olur? Ben size toplarım isterseniz.

3.400'e mi düşmüş ben mi yanlış görüyorum. 4000'dü dün ve iyi fiyat deniliyordu.

Bu daha iyiymiş.

Şu sistemi almayı düşünüyorum. RAM 2 adet 8 GB yaparsam 3800 oluyor.2. el miningden korktuğum için şimdilik APU alacağım. Daha uygununu bulursanız yardımcı olur musunuz? (Sisteme sonradan GTX 1650 eklemeyi düşünüyorum.)
Hayır almayın. Onun yerine GameGaraj APU modellerine veya Bugün stoklara eklenen PC HOCASI GG3'e bakın.

Alınmaz, PSU kalitesiz. SSD'nin iyi olduğu söylenemez.

Bu daha iyiymiş.
Hocam iyiymiş de stokta kalmamış.

Bu daha iyiymiş.
Çok iyi olur hazır olursa özellikle.3000-3500 olursa hemen alabilirim.4k falan olursa biraz zaman gerekiyor
Game garaj da aynı sistem 3700 ama ram 8gb :(

Son düzenleme:
Hocam iyiymiş de stokta kalmamış.

Çok iyi olur hazır olursa özellikle.3000-3500 olursa hemen alabilirim.4k falan olursa biraz zaman gerekiyor
Game garaj da aynı sistem 3700 ama ram 8gb :(

4100 TL tutuyor:

Anakartı alırken satıcı ile iletişime geçip BIOS güncellemesi yapımasını söylemeniz gerekiyor. Ücretsiz yaparlar.

4100 TL tutuyor:

Anakartı alırken satıcı ile iletişime geçip BIOS güncellemesi yapımasını söylemeniz gerekiyor. Ücretsiz yaparlar.
Bro müthiş sistem toplamışsın.Hdd bende var diye hesaplamadım.3400 TL tutuyor toplam.Ama tek tek almaya da biraz korkuyorum.Sıkıntı çıkmaz değil mi?(bide kasa linki bozuk 200 300 arası bulursan iyi olur)
Bro müthiş sistem toplamışsın.Hdd bende var diye hesaplamadım.3400 TL tutuyor toplam.Ama tek tek almaya da biraz korkuyorum.Sıkıntı çıkmaz değil mi?(bide kasa linki bozuk 200 300 arası bulursan iyi olur)
Ha bu arada kasayı alırken içinde fanları da geliyormu ayrıca almak gerekiyor mu?

Buyur kasa bu. Tek tek alırsan sıkıntı olmaz. Ama dediğim gibi anakartı alırken satıcı ile iletişime geçip BIOS güncellemesi yaptırmalısınız.

Ha bu arada kasayı alırken içinde fanları da geliyormu ayrıca almak gerekiyor mu?

Yanında fan var.

Yeni konular

Geri
Yukarı