R5 3400G bilgisayar durduk yere donuyor

Emirates666

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sorunumu dün çözdüm. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar, mavi ekran alan, Alt+Tab tuşu kombinasyonunda ekranı donanlar, mavi ekran hatası alanlar, atikmdag.sys ve "PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA" hatası alanlar sorun tamamen adrenalin yazılımında. Böyle rezil bir yazılım görmedim. Siler silmez bilgisayar Turbo açmışcasına hızlandı ve sorunlar düzeldi. Yorum yapan arkadaşlara teşekkür eder, herkese iyi günler dilerim.

Reis benim bilgisayarda da aynı problem var oyuna giriyorum FPS düşüyor sonra bilgisayar tepki vermiyor donup kalıyor öyle FPS 60 ya mesela 15FPS oluyor sonra ESC gibi tuşlara basınca donuyor reset atmak zorunda kalıyorum RAM'leri test ettim hard diski bütün her şeyi yaptım ama olmadı lütfen yardım eder misiniz?
R5 3400G.
ASRock A320M
WD Blue 1TB
650W PSU 80+
16 GB 3000MHz RAM.

Tabi güncellemelerinin açık olması lazım kendi tanıması için. Tanıyınca herhangi bir şey indirmeden oyuna gir.

Tamam reis.
Tabi güncellemelerinin açık olması lazım kendi tanıması için. Tanıyınca herhangi bir şey indirmeden oyuna gir.

Dediğin gibi yaptım reis 15dk falan oldu ne bir donma ne de FPS çakılması hiçbir şey olmadı AMD yazılımı kadar dandik kötü bir yazılım görmedim kimseye önermiyorum AMD almayın aldırmayın.

Son düzenleme:
Tamam reis.

Dediğin gibi yaptım reis 15dk falan oldu ne bir donma ne de FPS çakılması hiçbir şey olmadı AMD yazılımı kadar dandik kötü bir yazılım görmedim kimseye önermiyorum AMD almayın aldırmayın.
İnternetten WHQL sürümünü indir adrenalinin. Yine aynı problemle karşılaşırsan adrenalin yazılımından bi kaç ayarla deneyerek oynadın mı senin problem çözülmüş olur kardeşim.

İnternetten WHQL sürümünü indir adrenalinin. Yine aynı problemle karşılaşırsan adrenalin yazılımından birkaç ayarla deneyerek oynadın mı senin problem çözülmüş olur kardeşim.

Reis oyun yine dondu ama eskisi kadar erken donmadı eskiden 5dk sonra donardı şimdi 20dk falan oynadım tam virajda yanlayacaktım dondu ama adrenalini yendiden kurup birkaç ayar yapıp deniylim bir de.

Reis oyun yine dondu ama eskisi kadar erken donmadı eskiden 5dk sonra donardı şimdi 20dk falan oynadım tam virajda yanlayacaktım dondu ama adrenalini yendiden kurup birkaç ayar yapıp deniylim bir de.
Yani senin ekran kartında veya herhangi bir parçada problem olduğunu düşünmüyorum ben. Başka oyun indir dene.
Vallahi bilmiyorum reis bu Chrome mağzasından indirdiğim drift oyunu merak edip indirmiştim bu oyunda donuyor hep.
Oyunda problem vardır senin bilgisayarında bir problem göremedim ben. Olsa o kadar testte sıkıntı çıkarırdı. Bir oyuna bu kadar uğraştırmadın İnşallah bizi xD

Yani senin ekran kartında veya herhangi bir parçada problem olduğunu düşünmüyorum ben. Başka oyun indir dene.

Bilgisayarımda Need for Speed Payback GTA 5 Minecraft var bunlarda hiç donmuyor o zaman oyundan kaynaklanıyor bizim kuzenin PC'den oynadık donmamıştı ondan kafama taktım neyse yapacak bir şey yok seni de yordum reis kusura bakma Allah senden razı olsun şu zamana kadar ilgilendin bıkmadan Allah tuttuğunu altın etsin inşallah.

Yeni konular

Geri
Yukarı