R5 3400G RX 550 Sisteme Yükseltme Önerisi

Kötü demek yakışık olmaz. Oynadığınız oyuna bağlı.
Valorant ve Minecraft oynuyorum valorantta ortalama 270 FPS veriyor ancak Minecraft'ta baya düşüyor sırf bu yüzden Minecraftı bıraktım

İşlemcinin içindeki ekran kartı ile aynı güçte. Satılıp yükseltilmeli kesinlikle.
İşlemcinin içinde ekran kartı mı var şuan sizden öğrendim donanım ile ilgili hiç bir fikrim yok

İşlemcinin içindeki ekran kartı ile aynı güçte. Satılıp yükseltilmeli kesinlikle.
Sizin öneriniz nedir ekran kartı olarak birde siz hangi Ekran kartını kullanıyorsunuz

Valorant ve Minecraft oynuyorum Valorant'ta ortalama 270 FPS veriyor ancak Minecraft'ta bayağı düşüyor sırf bu yüzden Minecraft'ı bıraktım

RAM yükseltmesi ile Minecraft'ta iyi değerlere sahip olabilrsiniz. Şu an 2200G RX570 ve 2x8 RAM var, Minecraft 1.19 da 170-230 FPS alıyorum.

İşlemcinin içinde ekran kartı mı var şu an sizden öğrendim donanım ile ilgili hiçbir fikrim yok

Evet 3400G'nin kendi ekran kartı var.

İşlemci 5600 yapılabilir çok çıkamam o kadar derseniz Intel'e yönelin i5 10400F alabilirsiniz ekran kartına diyecek yok direk yükseltilmeli RAM 8 GB 3200Hz takılabilir oyun içinse bunlar işinizi görür eski parçaları da satarsınız.
Link atar mısınız hocam birsürü var hangisi olduğunu anlamadım

Anladım hocam karıştırdım hiç bir bilgim yok bu konularda ben zamanında 9k ya toplattırdım pc yi herşey içinde mouse ye kadar

5600 işlemci. Sizin şu durumda işlemciniz oynadığınız oyunlar için yeterli. Ekran kartınız çok giriş seviyesi ancak.
Hmm rx 570 mi alayım yani birde 2x8 ram

Sürekli indirim olan bir sayfa vardı o sayfa hangisi sürekli RAM'lar monitörler indirime giriyordu.

Geri
Yukarı