Çözüldü R5 3500 GTX 1660 sistemde ekran gidip geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

YusufBal

Centipat
RAM
16
SSD veya HDD modeli
500 GB M2SDD
Ekran kartı
Gigabyte GTX 1660 OC 6G
Anakart
Gigabyte B450M S2H
İşlemci
AMD RYZEN 5 3500
Merhaba, eski monitörümde titreme falan olduğu için itopya teknik servise götürdüm. Monitör 2 hafta AOC servisinde kaldı. Farklı bir model ile değişim sağlandı. Ekran kartı da teknik servise gittiydi Gigabytenin. Termal macunu tozu falan temizlenmiş tüm testler yapılmış hiçbir sorun çıkmamış. İtopya da bilgiseyarın açıldığını görüntü verdiğini gösterip teslim ettiler eve geldim bilgisayarı kurdum. Açtım ekran kartı güncellemesi gelmiş, yaptım. Sonra YouTube'dan video izleyeyim diye girdim, video açtığımda ekran gidip geliyordu, bilgisayarı kapattım açtım ekran kartını devre dışı bırakarak kullandığımda herhangi bir sıkıntı çıkmadı. Aktif ettiğimde sadece bu sıkıntı çıkıyor. Sürücüleri kaldırıp yeniden kursam çözülür mü yoksa tekrar teknik serive götüreyim?
Display kablosu ile görüntü alıyorum 165HZ'de. Eski Display kablosunda çıkıntı vardı. Bu kablo düz HDMI Kablosu gibi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Çözüm
Tekrar teknik servise götürün.
Yol uzak olmasa götürürüm ama uzak ekran kartı sürücülerini kaldırdım. Güncel olarak tekrar yüklüyüceğim şimdi.

Sorun Çözüldü sanki Ekran kartının tüm sürücülerini kaldırıp bilgisayarı yeniden başlatıp kurunca sürücüleri 10 dakikadir hata almadım.
Tekrar teknik servise götürün.
Yol uzak olmasa götürürüm ama uzak ekran kartı sürücülerini kaldırdım. Güncel olarak tekrar yüklüyüceğim şimdi.

Sorun Çözüldü sanki Ekran kartının tüm sürücülerini kaldırıp bilgisayarı yeniden başlatıp kurunca sürücüleri 10 dakikadir hata almadım.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı