R5 3500 RX580 vs R5 3500 RX 5500XT sistem tavsiyesi

@RazeRex arkadaşların topladıkları sistemler oldukça güzel. Bütçen hala daha artıyorsa mesela daha büyük boyutlu SSD veya yedek depolama için HDD düşünebilirsin. Parçaları birleştirmek ise sorun değil, çeşitli videoları izleyerek kendin de yapabilirsin veya bu işten anlayan güvendiğin birisinden de yardım isteyebilirsin.

@RazeRex arkadaşların topladıkları sistemler oldukça güzel. Bütçen hala daha artıyorsa mesela daha büyük boyutlu SSD veya yedek depolama için HDD düşünebilirsin. Parçaları birleştirmek ise sorun değil, çeşitli videoları izleyerek kendin de yapabilirsin veya bu işten anlayan güvendiğin birisinden de yardım isteyebilirsin.
Çok teşekkür ederim eksik olmayın
RAM'den mümkünse iki adet alın.
Hayırlı olsun.
Çok teşekkür ederim

Yazdığın sistemlerde sorunlu parçalar var, ayrıca o bütçe ile i3-10100F sistem toplamak daha iyi olur.

@kino etiket için teşekkürler, biraz geç gördüm. @passat ve @Samotne Ciasteczka sistemleri güzel, benim toplayacağım sistem ile benzer parçalar kullandıkları için ben kendininkini başka konuya saklarım artık. Ama @passat senin sistemdeki RAM’leri pek tavsiye etmem. Neo Forza ya da Adata XPG Gammix D30 daha iyi olacaktır.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı