İşletim sistemi
Windows 10

K1nay

Femtopat
Daha fazla  
RAM
Kingston HyperX Fury 16 GB 3200 MHz DDR4 CL16 HX432C16FB3/16 Ram
SSD veya HDD modeli
Crucial BX500 1TB
Ekran kartı
INNO 3D GTX1650
Anakart
ASUS PRIME B450M-K II
İşlemci
R5 3500
Hocam minidump dosyalarımın linkini attım. PC'yi GameGaraj'dan aldım, almaz olaydım. Aldığım günden beri mavi ekran veriyordu, sınava hazırlanıyorken 20 günlük bir fırsat bulup yolladım, RAM ve SSD değişimi yapıldı, elime ulaştığında sorun devam ediyordu. Herhangi bir 3. parti yazılım kullanmıyorum, sadece Steam ve Riot Client indirdim. Yazılımsal olarak bir sorun olduğunu sanmıyorum, buradan gördüğüm kadarıyla bütün CMD komutlarını, vs. uyguladım. Garanti servisini aradığımda dalga geçer gibi "bir daha yollayın ama bu sefer 2. yollayışım diye not düşün, bu sefer çözerler" diyor, üstüne üstlük o kadar dandik bir paketleme yapmışlar ki, geldiğinde kasanın ayağı kırılmıştı. Kargoya tekrar yollamaya kalksam, paketlemesi, kolisi, vs. 100-150 lira maliyeti oluyor ve firma gerçekten artık hiç güven vermiyor. Rica ediyorum yardım edin, kime sorsam sorunu anlamıyor, kafayı yemek üzereyim. Gerçekten işlerim var ve AE, Premiere gibi programları henüz kurmadım, 2 gün sonra sınavım var, en geç bu hafta içinde bu sorunu çözmem lazım.
Teşekkür ederim...

Minidump: Dump.rar

Son düzenleme:
Hocam her şeyi denedim. Vallahi düzelmiyor.
Ben de şu an benzer sorunlar ile uğraşıyorum, ikimizin de mavi ekran analizine ihtiyacı var. En azından sen kasayı toplamak yerine GameGaraj'dan almışsın, bu daha iyi çünkü sistemi bir kez daha onlara yollayabilir ve yine düzelmezse tüketici mahkemesine verebilirsin.

Ben de şu an benzer sorunlar ile uğraşıyorum, ikimizin de mavi ekran analizine ihtiyacı var. En azından sen kasayı toplamak yerine GameGaraj'dan almışsın, bu daha iyi çünkü sistemi bir kez daha onlara yollayabilir ve yine düzelmezse tüketici mahkemesine verebilirsin.
Bu seferde başka bir yeri kırılacak diye korkuyorum hocam. Firma artık bana zerre kadar güven vermiyor... Dediğiniz gibi burdan da bir destek alamazsam ve sorunu bulamazsam tüketici mahkemesine başvurucam...

Geri
Yukarı