R5 3500U sistem bir anda donuyor

Electus0

Hectopat
Daha fazla  
RAM
8 GB
Ekran kartı
AMD Radeon Vega 8
İşlemci
AMD R5 3500U
Birkaç aydır bilgisayarımda sorun var. Durduk yere bilgisayar donuyor. Genelde oyun oynarken oluyor ve hiçbir şey yapamıyorum. Kapatmak zorunda kalıyorum. İnternette yazan her şeyi denedim. Bir hafta falan geçti gibi oldu ama bu hafta tekrar başladı. Çözmem için yardım eder misiniz?

Tamamen çözülür mü sorunun bilmem ama 8x1 Ram kullanıyorsanız 8x2 yapmanızı tavsiye ederim. Ayrıca hangi oyunları oynuyorsunuz?

Tamamen çözülür mü sorunun bilmem ama 8x1 RAM kullanıyorsanız 8x2 yapmanızı tavsiye ederim. Ayrıca hangi oyunları oynuyorsunuz?

Evet 8x1 kullanıyorum da yeni RAM alabileceğimi sanmıyorum. Rocket League LoL Minecraft gibi oyunlar oynuyorum.

Bir de AMD'nin Driver'i yüklü fakat AMD'nin sitesinde ekran kartım için driver gözükmüyor.

Evet 8x1 kullanıyorum da yeni RAM alabileceğimi sanmıyorum. Rocket League LoL Minecraft gibi oyunlar oynuyorum.

Bir de AMD'nin Driver'i yüklü fakat AMD'nin sitesinde ekran kartım için driver gözükmüyor.
Ramini diger 2. sokete tak SSD ve HDD 2 side warsa SSD kolay kolay arıza vermez sistemi SSD ye kur o sekilde HDD soketini çıkararak dene Ramin ucunu silgi ile silip temizleyebilirsin videoları wardır izle yapabilirim dersen yap yoksa elleme genel olarak arkadasın dedigi Gibi HDD SDD ram bu 3 parça yapar bu sorunu oyun dışıda donma yaşıyorsan ekran kartı en son şüphen olsun.

Daha kötü olur diye korkuyorum. Yazılımla vs. çözümleri yok mudur acaba?

Genelde de oyundayken bilgisayar ısınınca donuyor.

HDD SSD 2 side warmı pcde war ise windows HDD de ise SSD ye al temiz kurulum bios sıfırla baskada yapabilecegin bişey yok temiz kurulumda düzelmezse HDD SSD RAM 3 ünden birinde sıkıntı war ama SSD kolay arıza vermez. RAM HDD ilk şüpheliler

Yeni konular

Geri
Yukarı