R5 3500X full yükte çalışıp sistem donuyor

Okay many

Hectopat
Daha fazla  
RAM
24 GB 3200 MHz
SSD veya HDD modeli
M.2 SSD
Ekran kartı
XFX RX 5500 XT 8GB
Anakart
MSI Tomahawk B450
İşlemci
R5 3500X
Merhaba işlemcisi her zaman %100 kullaniliyor ve çok kasıyor. Herhangi bir siteye giriş yapamıyorum PC üzerinden.
Telefonda sıkıntı yok, o yüzden antivirus programı indirecek site açılmıyor yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Format atabilirsiniz belki, SSD değiştirilebilir ya da antivirüs programını USB aracılığıyla başka bir cihazdan sıkıntılı cihaza aktarabilirsiniz tabii uygulamayı açabilirseniz öylede bir sıkıntı var 🤨

Format atabilirsiniz belki, SSD değiştirilebilir ya da antivirüs programını USB aracılığıyla başka bir cihazdan sıkıntılı cihaza aktarabilirsiniz tabii uygulamayı açabilirseniz öylede bir sıkıntı var 🤨

Hocam format nasıl atılır daha önce hiç atmadım bu PC'yi topladigimdada windowsubilgisayarcı kurdu ve sag altta yani yazi olurya key alin die bende almistim yani o yazi yoktu ve format atarsam bir şey olur mu?

Verileriniz gider ama başka bir şey olmaz bende formattan anlamam ama internetten video izleyerek yapılabilir orijinal Windows'unuz varsa da bir araştırın format atınca yine aynı keyden yararlanabiliyor musunuz diye.

Bir de Görev Yöneticisi'nden ağda ne kadar veri transferi var onu kontrol edin belki de oradan virüsü bulabilirsiniz.

Verileriniz gider ama başka bir şey olmaz bende formattan anlamam ama internetten video izleyerek yapılabilir orijinal Windows'unuz varsa da bir araştırın format atınca yine aynı keyden yararlanabiliyor musunuz diye.

Verilerim gitsin bu PC de 2 tane depolama var M.2 SSD ve SATA SSD var ama Windows M.2'ye kurulu ven tek M.2 SSD'yi formatlayabilir miyim?

Ama virüs varsa hangi diskte belli değil ki ikisini de formatlamak en sağlıklısı olacaktır.

Bir de virüs var mı yok mu o da belli değil tam bilgisayarınızda önemli bir veri var ise ve buluta yedeklemediyseniz bence riske atmayın çünkü bende emin değilim belki bir bilene danışmak daha faydalı olacaktır.

Ama virüs varsa hangi diskte belli değil ki ikisini de formatlamak en sağlıklısı olacaktır.

Bir de virüs var mı yok mu o da belli değil tam bilgisayarınızda önemli bir veri var ise ve buluta yedeklemediyseniz bence riske atmayın çünkü bende emin değilim belki bir bilene danışmak daha faydalı olacaktır.
Hm anladım peki format nasil aticam w10 64bit kullanıyorum.

Geri
Yukarı