Çözüldü R5 3500X sistemde herhangi bir web tarayıcıda animasyonlar ve oyunlar çok kasıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

srby.0855

Centipat
RAM
16 GB 3200MHz
Ekran kartı
ASUS NVIDIA RTX 2060 6 GB OC
Anakart
B450M
İşlemci
R5 3500X
Merhabalar. Sistemim fena değil RTX 2060 16 GB R5 3500X kullanıyorum. Fakat ne zaman Chrome, Opera falan açsam mesela bir web sitedeki herhangi bir animasyonda ya da web sitesi oyununda çok kasıyor. Tüm eklentileri kaldırdım sildim başka tarayıcıya geçtim her şeyi sıfırladım bu durum hala aynı. Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sürücüleriniz güncel mi ve disk modelinizi belirtebilir misiniz?

ST1000DM010 ve Team T253x5480G var aygıt yöneticisinde görünen 2 disk var ve sadece ekran kartı sürücülerini düzenli olarak güncelliyorum.

Google Chrome Canary kullanmaya başladım ve sorun düzeldi. İyi forumlar.
Merhabalar. Sistemim fena değil RTX 2060 16 GB R5 3500X kullanıyorum. Fakat ne zaman Chrome, Opera falan açsam mesela bir web sitedeki herhangi bir animasyonda ya da web sitesi oyununda çok kasıyor. Tüm eklentileri kaldırdım sildim başka tarayıcıya geçtim her şeyi sıfırladım bu durum hala aynı. Yardımcı olabilir misiniz?

ST1000DM010 ve Team T253x5480G var aygıt yöneticisinde görünen 2 disk var ve sadece ekran kartı sürücülerini düzenli olarak güncelliyorum.

Google Chrome Canary kullanmaya başladım ve sorun düzeldi. İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı