R5 3500X ve RX5700 alınır mı?

tcohpel

Centipat
Arkadaşlar az önce sipariş verdim İtopya'dan, sistemi şuraya birakiyorum. Bir yorumlarsanız sevinirim.

Not: R5 3500X ve RX5700 darboğaz yapmıyor diye biliyorum ama yine de anlatırsanız fena olmaz.
Eğer darboğaz yapıyor ise bile büyük oranda yaptığını ve sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum, oyun için kullanacağım.

Arkadaşlar az önce sipariş verdim İtopya'dan, sistemi şuraya birakiyorum. Bir yorumlarsanız sevinirim.

Not: R5 3500X ve RX5700 darboğaz yapmıyor diye biliyorum ama yine de anlatırsanız fena olmaz.
Eğer darboğaz yapıyor ise bile büyük oranda yaptığını ve sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum, oyun için kullanacağım.
Darboğaz yapmaz. O ekran kartı değiştirin ısınma sorunu vardır.(Fabrika çıkışlı hatalı çıktı)

Ne kadar sıkıntı cekebilirim ki pişman olur muyum aldığima
Yaşamazsınız bence. MSI soğutmasıyla donanımsal olarak sorun yaşayacağınızı sanmıyorum. Ayrıca garanti kapsamında diye bir şey oldu mu direk geri iade edersiniz. Yazılımsal olarak sıkıntı çekmeniz muhtemel öyle bir olay olduğunda da foruma yazıp yardım istemeniz lazım. Eski driver'ları kurunca sorunlar düzelebiliyor.

Yaşamazsınız bence. MSI soğutmasıyla donanımsal olarak sorun yaşayacağınızı sanmıyorum. Ayrıca garanti kapsamında diye bir şey oldu mu direk geri iade edersiniz. Yazılımsal olarak sıkıntı çekmeniz muhtemel öyle bir olay olduğunda da foruma yazıp yardım istemeniz lazım. Eski driver'ları kurunca sorunlar düzelebiliyor.
araştırdım bu gp modelinde soğutmada değişikliğe gidilmiş yeni çıkmış bu model internetten sıcaklık testlerine baktığımda 77 dereceyi geçmiyordu bence bu değerler gayet normal bide bir sorum daha var darboğaz yaşarmiyim yaşasam bile ciddi problem olurmu

Mech modellerinde soğutma sıkıntısı var mech yerine başka bi model al

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı