R5 3550H - GTX 1650 vs R5 4600H - RX5300M

AAA (RD2 gibi) oyunlar oynuyorsanız:
DLSS destekli oyunlarında fark yüksek, yoksa GTX 1650 Ti oyunlardan oyunlara değişiyor bazı oyunlarda GTX 1650 Ti %6 geçmiş bazısında RTX 3050 ekran kartı mobil olarak karşılaştırınca. Hikayeli AAA kaliteli oyunlar için RTX 3050 Ti çıkabiliyorsa çıksın hem DLSS destekli oyunlarda bu sefer GTX 1660 Ti ekran kartını geçebiliyor. Ben her zaman alınabiliyorsa Ti modeli alınmasından yanayım, Ti modeli fark oluşturuyor hikayeli oyunlar için önemli ve bazı güçlü GTX ekran kartlarını olsun rahat geçebiliyor.

Rekabetçi oyunlar oynuyorsanız:
Rekabetçi iyi güzelde ekran 60Hz, daha çok hikayeli oyunlar için uyumlu. GTX 1650 olan Intel model alsa daha iyi, rekabetçi oyunlarda Intel iyi olması olsun ve ekran paneli 144Hz oluyor bu modellerin. Ryzen işlemcili, 144Hz ekranlı ve GTX 1650 Ti ekran kartlı bilgisayarlar stokları kalmadı artık ülkemizde.

DLSS destekli oyunlarında fark yüksek, yoksa GTX 1650 Ti oyunlardan oyunlara değişiyor bazı oyunlarda GTX 1650 Ti %6 geçmiş bazısında RTX 3050 ekran kartı mobil olarak karşılaştırınca. Hikayeli AAA kaliteli oyunlar için RTX 3050 Ti çıkabiliyorsa çıksın hem DLSS destekli oyunlarda bu sefer GTX 1660 Ti ekran kartını geçebiliyor. Ben her zaman alınabiliyorsa Ti modeli alınmasından yanayım, Ti modeli fark oluşturuyor hikayeli oyunlar için önemli ve bazı güçlü GTX ekran kartlarını olsun rahat geçebiliyor.

Rekabetçi iyi güzelde ekran 60Hz, daha çok hikayeli oyunlar için uyumlu. GTX 1650 olan Intel model alsa daha iyi, rekabetçi oyunlarda Intel iyi olması olsun ve ekran paneli 144Hz oluyor bu modellerin. Ryzen işlemcili, 144Hz ekranlı ve GTX 1650 Ti ekran kartlı bilgisayarlar stokları kalmadı artık ülkemizde.

Doğru hocam unutmuşum 60 Hz olduğunu buna bakılabilir:

Bunda da cw sorunu duymuştum rahatsız edici olabiliyormuş.

O şans işi diye biliyorum öyleyse tek seçenek 10300H kalıyor:
Ya da bütçe 10300 gibi bir şeyse bu:

O şans işi diye biliyorum öyleyse tek seçenek 10300H kalıyor:
Öyledir ama alan kişiler yoruma yazması, forumda yazılması ve anakart bozulması gibi sık sık konular görüyordum.

Ya da bütçe 10300 gibi bir şeyse bu:
Bunun fiyatı ne olmuş böyle. 2 ay önce 8k küsürdü. Dolar artmasıyla nasıl arttırıyor bizim millet, düşünce de yaparlar mı böyle?

2. El alacağım için seçeneklerim sadece yukarıda yazdıklarım maalesef. Şu an sıfıra paraya yetiştirmek çok zor.

Yeni konular

Geri
Yukarı