R5 3600/3600X ve RX 5700 XT Nitro+ sistemler nasıldır?

2070s al . Bu xt nin kötü olduğu anlamına gelmiyor tabiki.Gforce experience bile almak için bir sebep bana göre. Oyun içi kayıt gibi konularda çok başarılı.
Bence yazılımı sadece kartı baz alırsak piyasadaki en f/p ürün. Keşke Çözebilmiş olsalar driver sorununu... Ben kartı çok beğendim ama durum böyle. Hem RT teknolojisinin de meyvesini yemiş olurum :) Yanına bir de R5 3600x aldım mı tadından yenmez. Uzun bir süre beni götürür.

Estağfurullah ne geç cevabı, beklediğimden çok daha hızlı ve detaylı geldi :) Uyarın için çok teşekkür ederim. Büyük ihtimalle ekran kartını bir mağazadan alacağım. Son olarak bir soru soracağım: Kasa olarak ne kullanıyorsun? Tekrardan ilgin için çok teşekkür ederim :)

1080p Ultra/High'da sıkıntı yapmıyordur ama değil mi? Ben de benzer düşünüyorum çünkü 1080p için. 2k monitörler fiyatlı geldi biraz şimdilik.
1080p monitör ile kullanıyorum sıkıntı yok. Gamepower wraith kasa ile kullanıyorum. Eski bilgisayarımın kasasıydı tekrar tekrar para vermemek için şimdilik bunun içine kurdum sistemi ama değiştirmeyi düşünüyorum ileride. 144hz monitör ile tam güç performansıyla birlikte çalışıyor.

Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı