R5 3600 için 650 TL soğutucu önerisi

Efekan_A

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba ben yeni bir tane bilgisayar topluyorum.
İşlemci: AMD Ryzen 5 3600.
Anakart: ASUS TUF B450 PRO am4.
Ekran kartı: Gigabyte 1650 Super 4 GB 128 Bit.

Böyle bir sistemde görselini attığım sıvı soğutucu işlemcime ferah bir kasa içi yaşatabilir mi?
Eğer sıvı soğutucu kötü ise bana tek fanlı sıvı soğutucu veya işlemci soğutucu (sıvı soğutucu olmayadabilir) önerebilir misiniz?

Dosya Ekleri

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    15,5 KB · Görüntüleme: 41
  • amdd.png
    amdd.png
    15,4 KB · Görüntüleme: 41
  • amd.png
    amd.png
    10,4 KB · Görüntüleme: 48
  • sıvısogutucu.png
    sıvısogutucu.png
    9,1 KB · Görüntüleme: 50
Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle sistemi ne için kullanacaksınız. Sadece oyun oynayacaksanız Ryzen 5 3600'ün stok fanı da gayet başarılı.

Arkadaşlar peki benim buldum sıvı soğutuculu ürün nasıl onu cevaplayabilirmisiniz
120mm'lik sıvı soğutmaları pek önermiyoruz. Bu fiyata alacağınız kaliteli bir hava soğutma ile daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Arctic Freezer 34 eSports DUO ve Noctua'nın ürünlerine bakmanızı öneririm.
peki bu sıvı soğutucu iyimi Deep Cool, Dp-H12Rf-Gl120V2 Deep Cool, Gammaxx, L120-V2 Soket Rgb Ledli Sıvı Bazlı İşlemci Soğutucusu: Amazon.com.tr

120mm'lik sıvı soğutmaları pek önermiyoruz. Bu fiyata alacağınız kaliteli bir hava soğutma ile daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Arctic Freezer 34 eSports DUO ve Noctua'nın ürünlerine bakmanızı öneririm.
Technopat üzerinde dm gibi bir özellik var mı ? Eğer CPU sıcaklıklarından anlıyorsanız konuşabilir miyiz ?

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı