R5 3600 için anakart önerisi

GTX 1650 ve R5 3600 için anakart önerisi yapabilir misiniz?
MSI kullanıyorsan ve sade tasarımları seviyorsan, MSI B550-A PRO'ya bir bak derim. Yok diyorsan ki ben RGB'li seviyorum böyle oyuncu havası olsun, o zaman yine aynı fiyat aralığındaki MSI Mpg B550 Plus'ı öneririm. Eğer Asus kullanıyorsan Asus Rog Strix B550-F'yı gönül rahatlığıyla alabilirsin. Ayrıca her ne kadar biraz pahalı olsa da ASRock B550 TAICHI Razer Edition güzel bir modele benziyor. Umarım yardımcı olabilmişimdir, iyi sosyaller.

Önerim giriş seviye B550 almanız. Hem ileriye dönük bir yatırım hem de 3600 için gereksiz masraftan kaçınmak. B450 de alınabilir fakat aralarında ki fiyat farkı değmiyor bir model düşük seçim için.

Önerim giriş seviye B550 almanız. Hem ileriye dönük bir yatırım hem de 3600 için gereksiz masraftan kaçınmak. B450 de alınabilir fakat aralarında ki fiyat farkı değmiyor bir model düşük seçim için.
Hocam 800TL-900TL arasındaki B550 anakartlar cidden çok giriş seviyesi anakartlar. Aynı zamanda 6. nesilde hangi anakartı alırsa alsın kullanamayacak zaten. O yüzden eski veya yeni pek fark etmez diye düşünüyorum. Ki B450 anakart öyle çok da eski değil.
hocam ekran karti msi gtx 1650 ventus xs oc edition
O zaman dediğim gibi, MSI B450 Tomahawk Max kullanabilirsin. Zaten o fiyat bandında MSI için çok fazla seçeneğin yok açıkçası. Bu anakartı alırsan memnun kalacağını düşünüyorum. Sen yine de detaylı bir araştırmasını yap, bak bakalım eksileri artıları neler. Ondan sonra pişman olma.

Geri
Yukarı