R5 3600 işlemcinin 91 dereceye çıkması normal mi?

Hocam o olaylardan fazla anlamıyorum ayrdımcı olabilecek misiniz?
Hocam o zaman en kısa yoldan sadece undervolt yapın bunun için ayrı konu açıp sistem özelliklerinizi belirtmeniz lazım o zaman daha iyi bir şekilde yardımcı olurum.

İşlemcinin voltajını 1.15 yapar mısın?

Hocam benim atığım fanmmı daha iyi yoksa bu mu fan alacağım bende gelciek yakındada hangisini alayım bulamadım.

Hocam siz sadece Turbo'yu kapatmakla yetinin. Bütçenizi biraz daha genişletirseniz kule tipi soğutucu öneri konusu açarsanız altında beni görebilirsiniz. Eğer Turbo kapanınca da durum sıkıntılıysa soğutucu bakarız.

DC var mıdır hocam.

Hocam o zaman en kısa yoldan sadece undervolt yapın bunun için ayrı konu açıp sistem özelliklerinizi belirtmeniz lazım o zaman daha iyi bir şekilde yardımcı olurum.

Daha işlemci yeni gelmişken onlarla oynamak istemiyorum CPB kapatırım belki siz yine de bir fan önerin 200-300-400 falan düşünürüm almayı. Alırsamda gelene kadar kapalı kullanırım.

Şimdi CPB kapatıp denedim 70i görüyor 21 derece fark etti harbi ama yine de daha çok performans daha iyidir :).

En yakın zamanda bir soğutucu alayım. Yeni konu açarım ona.

Dosya Ekleri

• sıcaklık.PNG
    sıcaklık.PNG
    8,6 KB · Görüntüleme: 11
Son düzenleme:
Daha işlemci yeni gelmişken onlarla oynamak istemiyorum CPB kapatırım belki siz yine de bir fan önerin 200-300-400 falan düşünürüm almayı. Alırsamda gelene kadar kapalı kullanırım.

Şimdi CPB kapatıp denedim 70i görüyor 21 derece fark etti harbi ama yine de daha çok performans daha iyidir :).

En yakın zamanda bir soğutucu alayım. Yeni konu açarım ona.

Nasıl düşürdün hocam acaba CPB

Geri
Yukarı