R5 3600 Pro boşta 80 derece

Wrosty

Centipat
Daha fazla  
İlk OCCT'den baktığımda 64 dereceydi, arkadaşım çok fazla dedi. Fanı sökmeye çalıştım ama sökemedim, vida çıkmıyor. 3 vidayı geriye taktım ama 1'i tam oturmadı. Stok fan kullanıyorum.

İşlemcinin voltaj ayarlarıyla oynadım 80 derece oluyordu oyun oynarken. Yük altındayken eskiden 80 şimdi 95.

İlk OCCT'den baktığımda 64 dereceydi, arkadaşım çok fazla dedi. Fanı sökmeye çalıştım ama sökemedim, vida çıkmıyor. 3 vidayı geriye taktım ama 1'i tam oturmadı. Stok fan kullanıyorum.

İşlemcinin voltaj ayarlarıyla oynadım 80 derece oluyordu oyun oynarken. Yük altındayken eskiden 80 şimdi 95.

1 vida bile tam oturmadıysa sıcaklık yükselir. Temas etmesi gerek.

Stok fandayken OC yapmaya çalışmayın zaten çok ısınan bir işlemci. BIOS ayarlarını sıfırlayın eski haline gelsin. Ayrıca 64 derece şu anki sıcaklıklara göre normal bir sayı. Ayrıca takabiliyosanız 4. vidayı tekrar takın tam yerine oturmazsa etkili bir soğutma olmaz.

daha yeni aldım bilgisayarı 2 haftadır var abim gerek yok dedi .
Stok fandayken OC yapmaya çalışmayın zaten çok ısınan bir işlemci. BIOS ayarlarını sıfırlayın eski haline gelsin. Ayrıca 64 derece şu anki sıcaklıklara göre normal bir sayı. Ayrıca takabiliyosanız 4. vidayı tekrar takın tam yerine oturmazsa etkili bir soğutma olmaz.
bios ayarları sıfırdayken 64 oynadıktan sonra 55 oluyor.

1 vida bile tam oturmadıysa sıcaklık yükselir. Temas etmesi gerek.
temas ediyor ama 1 vida sorun
Aynen ama işlemcin yandıktan sonra yeni bir işlemciye gerek kalacak abini dinlersen bu gidişle.
monsterde çalışıyor ona uyayım diyorumda ama sökmeye çalıştığımda stok fanı geriye son 1 tane vida kalıyor ve onu sökemiyorum . sağa sola gitmiyor çıt çıt sesler geliyor sağa sola döndürmeyi çalışsam

Yeni konular

Geri
Yukarı