R5 3600 RX 5500 XT FIFA 20 kasma titreme yapıyor

Soner12312

Hectopat
SİSTEM;
AMD Ryzen 5 3600 3.6GHz
RX 5500XT 8 GB
16 GB RAM
Bu ayarlarda bu sistemin kasması normal mi? Ekran kartı mı yetersiz kalıyor?

G3AvOu.jpg

[/URL]

Başka oyunlarda sorun yaşıyor musun yoksa sadece FIFA'da mı oluyor?
Bilgisayarı daha yeni aldım hocam.. FIFA 20 yukledım ilk olarak. Şöyle birşey çözünürlüğü düşürünce de FPS düşmeye başladı... 3200x1800 çözünürlüğün aşşağısıda yukarısıda berbat FPS veriyor doğru çözünürlük sanırım bu... Ama ben Radeon ayarlarında birşeyi kaçırıyorum umarım.. Bilgisayarı daha dün toplattım gerekirse geri iade edicem.. Yani bu sisteme sadece kasa 6500 TL verdim.. FIFA 20 oynatmıcak mı baskan.
Monitör 2 K ,144 HZ, 24 İNÇ AOC.. Acaba 1080P mi monitör gerekiyordu. Baska bir oyun denesem mi abi?

Bilgisayarı daha yeni aldım hocam.. FIFA 20 yukledım ilk olarak. Şöyle birşey çözünürlüğü düşürünce de FPS düşmeye başladı... 3200x1800 çözünürlüğün aşşağısıda yukarısıda berbat FPS veriyor doğru çözünürlük sanırım bu... Ama ben Radeon ayarlarında birşeyi kaçırıyorum umarım.. Bilgisayarı daha dün toplattım gerekirse geri iade edicem.. Yani bu sisteme sadece kasa 6500 TL verdim.. FIFA 20 oynatmıcak mı baskan.
Monitör 2 K ,144 HZ, 24 İNÇ AOC.. Acaba 1080P mi monitör gerekiyordu. Baska bir oyun denesem mi abi?
6500TL'ye RTX 2060 Super'li sistem toplanırdı keşke almadan önce buradan yardım isteseydiniz.İade edebiliyorsanız kesinlikle edin.

Soner ısrarla söylüyorum. Lock to 60FPS işaretledin mi?
Selamlar abi, canimsin dedigini yaptim zaten 60 fpste kilitli oyunda ben FPS dususleri yasamiyorum. Fps 140 ta sabit iken kirilmalar titremeler oluyor..
Sanal çözünürlükle mi oynuyorsun yoksa driverların mı kurulu değil? 2560x1440 çözünürlüğün var senin normalde.
Sanal cozunurluk ne demek abi bagislayin. 2560x1440 cozunurluge aldigimda fps 30 a dusuyor su an monitorun ve oyunun en iyi idare ettigi cozunurluk 3200x1800 du sanirim su an bilgisayarda degilim bakarim yine.. Rx 5500 ile sorunsuz fifa oynayamiyoruz ya soylenecek birsey yok gercekten..

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı