Çözüldü R5 3600 RX 6600 sistem TLOU'da düşük FPS veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Coderman128

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Daha oyunun başında 50 FPS ile başladım çoğu ayarı kısıp overclock yapmama rağmen düşük performans veriyor. Ne yapmalıyım?
  • Ryzen 5 3600
  • Sapphire RX 6600
  • 16 GB RAM
  • 1 TB Hard disk.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Oyun sıkıntılı.

Tüm sisteminizi belirtir misiniz?

Ryzen 5 3600, Sapphire RX 6600, 16 GB RAM ve 1 TB Hard disk.

FSR açabilirsin.

Flickering yapıyor stabil çalışmıyor.

Hocam doku yükleme hızı mı ne tam hatırlamıyorum. O ayarı en hızlıya almayın acayip VRAM tüketiyor. Bazı ayarlarda yüksek ile Ultra veya Ultra ile orta arasında bile çok fark yok hissedilmiyor o yüzden bazı ayarları orta yüksek veya Ultra yapın. Veya FSR kalite alıp oynayın. Bende RX 6600'de kendim kafama göre yüksek Ultra ve orta karışımı ayarlar yaptım ve FSR açtım. Rahat rahat 60 FPS ila 90 FPS arası oynuyorum. Tabii zaman zaman FPS düşebiliyor o kadar da olacak.

O ayar normalde.

İşlemci çekirdek ayarlarını 12'ye çektim düzeldi sorun. İşin garibi formattan sonra bu ayarı yapmamışım.
Oyun sıkıntılı.

Daha oyunun başında 50 FPS ile başladım çoğu ayarı kısıp overclock yapmama rağmen düşük performans veriyor. Ne yapmalıyım?
  • Ryzen 5 3600
  • Sapphire RX 6600
  • 16 GB RAM
  • 1 TB Hard disk.
Tüm sisteminizi belirtirmisiniz?

• Ryzen 5 3600
  • Sapphire RX 6600
  • 16 GB RAM
  • 1 TB Hard disk.

Hocam doku yükleme hızı mı ne tam hatırlamıyorum. O ayarı en hızlıya almayın acayip VRAM tüketiyor. Bazı ayarlarda yüksek ile Ultra veya Ultra ile orta arasında bile çok fark yok hissedilmiyor o yüzden bazı ayarları orta yüksek veya Ultra yapın. Veya FSR kalite alıp oynayın. Bende RX 6600'de kendim kafama göre yüksek Ultra ve orta karışımı ayarlar yaptım ve FSR açtım. Rahat rahat 60 FPS ila 90 FPS arası oynuyorum. Tabii zaman zaman FPS düşebiliyor o kadar da olacak.

Oyun sıkıntılı.

Tüm sisteminizi belirtir misiniz?

Ryzen 5 3600, Sapphire RX 6600, 16 GB RAM ve 1 TB Hard disk.

FSR açabilirsin.

Flickering yapıyor stabil çalışmıyor.

O ayar normalde.

İşlemci çekirdek ayarlarını 12'ye çektim düzeldi sorun. İşin garibi formattan sonra bu ayarı yapmamışım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı