R5 3600 sistem açılmıyor

Mert Kalkan

Hectopat
Daha fazla  
RAM
GSKİLL 2X8 16GB 3200 MHZ
SSD veya HDD modeli
SSD: CRUCİAL MX500 , HDD: WD 1TB
Ekran kartı
RTX 2060 SUPER
Anakart
ASUS TUF B450M PLUS GAMİNG
İşlemci
R5 3600
Merhaba ben dün gece bilgisayarı kapatmadan önce Windows güncellemesini yapmak istedim. Ve güncelleme bittikten sonra bilgisayar bir türlü kendi kendine kapanmadı. Bende fişi çektim sabah uyandığımda görseldeki hatayı vermeye başladı. Boot menüsünden bilgisayarı açabildim ama sadece böyle açılıyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    708,6 KB · Görüntüleme: 19
klavye mouse tanımad
Merhaba ben dün gece bilgisayarı kapatmadan önce Windows güncellemesini yapmak istedim. Ve güncelleme bittikten sonra bilgisayar bir türlü kendi kendine kapanmadı. Bende fişi çektim sabah uyandığımda görseldeki hatayı vermeye başladı. Boot menüsünden bilgisayarı açabildim ama sadece böyle açılıyor.
ı f1 tuşuna bas seni biosa atcak ordan çık

Güncellemeden önceki bir tarihe sistem geri yükleme yapmayı deneyebilirsin.

Boot atınca çıkabiliyorum işte olmuyor öyle.

Sorun güncellemeyle alakalı değil disklerde ya da başka bir şeyde hata olmalı şu anda PC çalışıyor zaten.

Güncelleme bitmeden bilgisayarı kapatmış olabilirsin. En kötü format atsan çözülür. Bilgisayarı güvenli modda açıp güncellemeyi tekrar yapmayı deneyebilirsin veya sistem geri yükleme.

Yeni konular

Geri
Yukarı