R5 3600 sistem sanal gerçeklik gözlüğü ile oyun oynatır mı?

HamzaAts

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle günaydın sanal gerçeklikte çok güzel oyunlar olduğunu fark ettim ve 2.el gözlüklere bakmaya başladım karşıma birçok ürün çıktı ben Oculus'ya da HTC almaya karar verdim ama bilgisayarımın bu özellikleri beni kasmadan oyun oynatabilir mi?

Bilgisayar özellikleri;
  • Ryzen 5 3600.
  • GTX 1060 6 GB.
  • Thermaltake T25 kasa 550W PSU.
  • 16 GB 3200MHz Corsair RAM.
  • B450M S2H anakart.

Sisteminiz sanal gerçeklik için minimum sistem gereksinimlerini karşılıyor. Oynayabilirsiniz. R5 2600X ve GTX 1060 6GB sistem sahibiyim. H.L.:Alyx, Boneworks, VRChat, Elite Dangerous (Odyssey DLC'sinden önce), No Mans Sky, Beat Saber, Blade and Sorcery, Pavlov VR v.b. gibi oyunlarda sorun yaşamadım. Fiyatının bütçenize daha uygun olması durumu dışında HTC'nin sanal gerçeklik başlıklarını almanızı önermiyorum. Artık gerek kontrolcüleri, gerek başlığı olsun çok eskidiler. HTC Wand kontrolcüleri bazı oyunları oynaken sorun yaşatıyor. Oculus (yeni adıyla Meta) marka Quest ve Rift S modellerine bakabilirsiniz. Fiyatı uygunsa Quest/Quest 2 almanızdan yanayım.

Sisteminiz sanal gerçeklik için minimum sistem gereksinimlerini karşılıyor. Oynayabilirsiniz. R5 2600X ve GTX 1060 6 GB sistem sahibiyim. H. L: Alyx, boneworks, vrchat, Elite dangerous (Odyssey DLC'sinden önce), No Man's Sky, beat saber, Blade and sorcery, pavlov VR vb. Gibi oyunlarda sorun yaşamadım. Fiyatının bütçenize daha uygun olması durumu dışında HTC'nin sanal gerçeklik başlıklarını almanızı önermiyorum. Artık gerek kontrolcüleri, gerek başlığı olsun çok eskidiler. HTC wand kontrolcüleri bazı oyunları oynaken sorun yaşatıyor. Oculus (yeni adıyla meta) marka Quest ve Rift s modellerine bakabilirsiniz. Fiyatı uygunsa Quest/Quest 2 almanızdan yanayım.

Çok sağ olun ürün araştırmaya devam edeceğim.

Sisteminiz sanal gerçeklik için minimum sistem gereksinimlerini karşılıyor. Oynayabilirsiniz. R5 2600X ve GTX 1060 6 GB sistem sahibiyim. H. L: Alyx, Boneworks, VRChat, Elite Dangerous (Odyssey DLC'sinden önce), No Man's Sky, Beat Saber, Blade and Sorcery, Pavlov VR vb. Gibi oyunlarda sorun yaşamadım. Fiyatının bütçenize daha uygun olması durumu dışında HTC'nin sanal gerçeklik başlıklarını almanızı önermiyorum. Artık gerek kontrolcüleri, gerek başlığı olsun çok eskidiler. HTC Wand kontrolcüleri bazı oyunları oynaken sorun yaşatıyor. Oculus (yeni adıyla Meta) marka Quest ve Rift S modellerine bakabilirsiniz. Fiyatı uygunsa Quest/Quest 2 almanızdan yanayım.

Merhaba hangi ayarlarda ve hangi cihaz ile oynadınız acaba.

Geri
Yukarı