R5 3600 sistem toplama

Punch_Farawell

Hectopat
Daha fazla  
6300 TL.

IMG_20210321_103654.jpg

Alınırmı

Son düzenleme:
O işlemciye ekran kartı yakışmadı.😀
Alınır ancak ekran kartın bir tık düşük kalmış. Oynayacağın oyunları bilmiyorum ama R5 2600e düşürüp 8 GB RAM ekleyebilirsin eğer bütçen yetmiyorsa.
Ekleme yapabiliyorsan 1660S ve 16 GB RAM eklersen süper olur.

Alınır ancak ekran kartın bir tık düşük kalmış. Oynayacağın oyunları bilmiyorum ama R5 2600e düşürüp 8 GB RAM ekleyebilirsin eğer bütçen yetmiyorsa.
İtopyadan bakıyorum ekran kartı seçeneği tek bu var zaten süper bütçemi aşar
Oynuyacagim oyunlar gta 5 ,CSGO , witcher 3 ,bannerlord, rainbow six gibi oyunlar oynamayı düşünüyorum bu arada süper ekran kartı stogu yoktur zaten

İtopya'dan bakıyorum ekran kartı seçeneği tek bu var zaten süper bütçemi aşar.

R5 2600 seçeneği varsa ona düşürüp artan parayla 8 GB daha RAM eklemelisin bence. Zaten 3600 güçlü bir işlemci ama ekran kartın yanında sönük kalıyor ve RAM'in. Tam performansını kullanamayabilirsin o işlemcinin.
Hee dersen idarelik olsun geleceğe yatırım.
3600ü al ileride RAM ve ekran kartını yükseltirsin.

R5 2600 seçeneği varsa ona düşürüp artan parayla 8 GB daha RAM eklemelisin bence. Zaten 3600 güçlü bir işlemci ama ekran kartın yanında sönük kalıyor ve RAM'in. Tam performansını kullanamayabilirsin o işlemcinin.
Ryzen 3 3300x 4.3 ghz var ryzen 5 1600 af var bide ryzen 3 2200g var
Ekran kartı yeter gibi ben zaten cyberpunk full ayarlarda oynayım demiyorum. Fullde cs , witcher bannerlord oynatir sanirim.orta gta 5 filan. işlemci fps artışı saglamazmi vede bide yuksek olsun bence ileride ekleme yaparsam

Son düzenleme:
Ryzen 3 3300X 4.3 GHz var Ryzen 5 1600 AF var bir de Ryzen 3 2200G var.

Yok. O zaman o şekilde al. Ama ekran kartı piyasası düzelecek gibi değil. İleride arttırmak istersen 1660S tek başına 6bin TL'ye falan satılıyor şu an.
Yükseltmek çok mantıksız olur. Bu yüzden daha iyi bir hazır PC toplayabiliyorsan topla. Başka sitelere de bakmalısın. Bunu sorun etmezsen al. 1 2 ay sonra aynı RAM'den alırsın 1 slot daha Dual performansı güzel derece de arttırır.

Yok. O zaman o şekilde al. Ama ekran kartı piyasası düzelecek gibi değil. İleride arttırmak istersen 1660S tek başına 6bin TL'ye falan satılıyor şu an.
Yükseltmek çok mantıksız olur. Bu yüzden daha iyi bir hazır PC toplayabiliyorsan topla. Başka sitelere de bakmalısın. Bunu sorun etmezsen al. 1 2 ay sonra aynı RAM'den alırsın 1 slot daha Dual performansı güzel derece de arttırır.
Bu ekran kartı yeter mi sanırım butçeme en uygun bu
Bu ekran kartı yeter mi sanırım butçeme en uygun bu
Zaten yukseltmem 3 yıl sonra filan olur ekran kartini

Bu ekran kartı yeter mi sanırım butçeme en uygun bu.

Zaten yukseltmem 3 yıl sonra falan olur ekran kartini.

R5 3600 GTX 1650. YouTube'a yazarak oyunlardaki FPS'lere bakabilirsin. Çoğu videodakilerin 16 GB RAM'i vardır ve overclocklu kullanıyorlardır. Sen kabaca 15FPS eksiğini alabileceğini düşün.

Geri
Yukarı