R5 3600 sisteme RTX 3070 ekran kartı almak

@NipponChemiConKYCap teknolji siteleri seninle aynı fikirde değil 🤣

@NipponChemiConKYCap Konu sahibi için nedenini açıklayıp kaynak gösterir misin?

Bomboş bir PCB'ye sahip buyrun.

Bakınız bu MSI PCB'si:

front (1).jpg

Gördüğünüz üzere bomboş bir PCB. Beslemeler yetemediği için genellikle Boost frekansında da süreklilik sağlayamıyor. VRM'ler çöp. Soğutma ciddi anlamda kötü.

Bu da ROG STRIX PCB'si:

front.jpg

Gördüğünüz üzere. Belli zaten.
@NipponChemiConKYCap teknolji siteleri seninle aynı fikirde değil 🤣

O teknoloji siteleri işin derinine girmedikleri için. Yoksa arada bariz bir fark var. Eklemeyi unutmuşum komponentlerde kalitesiz.

Bomboş bir PCB'ye sahip buyurun.

Bakınız bu MSI PCB'si:

Eki Görüntüle 1060526

Gördüğünüz üzere bomboş bir PCB. Beslemeler yetemediği için genellikle Boost frekansında da süreklilik sağlayamıyor. VRM'ler çöp. Soğutma ciddi anlamda kötü.

Bu da ROG STRIX PCB'si:

Eki Görüntüle 1060529

Gördüğünüz üzere. Belli zaten.

O teknoloji siteleri işin derinine girmedikleri için. Yoksa arada bariz bir fark var.

Saat hızlarında ve sıcaklıkta bir gariplik göremiyorum? Bence sen şu videoları izle, süper zekanı da kendine sakla. Ben Gaming X en iyilerden olduğu için ve sessizliği için tercih ederdim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Dar boğaz olayı kesin ise benim ekran kartı alma işi yatar 😞yeni bir işlemci alamam, ekran kartı neredeyse kafa kafaya gelecekti ☹️

Bence karttan vazgeçmeyin. @cartel.exe hocamın dediği gibi DSR kullanırsınız.
Saat hızlarında ve sıcaklıkta bir gariplik göremiyorum? Bence sen şu videoları izle, süper zekanı da kendine sakla. Ben Gaming X en iyilerden olduğu için ve sessizliği için tercih ederdim.

@PuMaT
@RPM

Hocalarım ben anlatamadım pek. Sizin kadar bilgi sahibi değilim bu konuda. Siz şu duruma açıklık getirebilir misiniz? Arkadaşa anlatamadım bilgilenelim.

Bence karttan vazgeçmeyin. @cartel.exe hocamın dediği gibi DSR kullanırsınız.

@PuMaT
@RPM

Hocalarım ben anlatamadım pek. Sizin kadar bilgi sahibi değilim bu konuda. Siz şu duruma açıklık getirebilir misiniz? Arkadaşa anlatamadım bilgilenelim.

Ben anlayacağımı anladım zaten sorun yok, Gaming X Trio en kötü 3070 değil hatta aourus Master daha iyi, ben sessizliği için ve en iyilerden olduğu için tercih ederdim diyorum. Neden hocalarına sığınıyorsun, anlatılacak bir şey yok ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı