R5 3600 sisteme RTX 3070 ekran kartı almak

Ben anlayacağımı anladım zaten sorun yok, Gaming X Trio en kötü 3070 değil hatta aourus Master daha iyi, ben sessizliği için ve en iyilerden olduğu için tercih ederdim diyorum. Neden hocalarına sığınıyorsun, anlatılacak bir şey yok ki.

Hocalarıma sığınmıyorum. Sizin anlamadığınız konuyu onlar anlatsın. Ben anlatamadım belki onlar anlatır. Bu ara da buyurun size hocalarımda demiş kötü olduğunu:

Burada maksat doğru bilginin yayılması.

Hocalarıma sığınmıyorum. Sizin anlamadığınız konuyu onlar anlatsın. Ben anlatamadım belki onlar anlatır. Bu ara da buyurun size hocalarımda demiş kötü olduğunu:

Problem falan mı var? Kötü diye bir şey yok bütün 3070'lere göre ilk 15'de, ben kendim tercih ederdim diyorum MSI, Gaming X sessizliği için diyorum. Fikrimi neden değiştirmeye çalışıyorsun?

Problem falan mı var? Kötü diye bir şey yok bütün 3070'lere göre ilk 15'de, ben kendim tercih ederdim diyorum MSI, Gaming X sessizliği için diyorum. Fikrimi neden değiştirmeye çalışıyorsun?

Sizin değil konu sahibinin yanlış bilgilenmesini istemiyorum. Sizde sorun var galiba.

Direkt en kötü demek yerine konu sahibine güzelce kaynak atıp bilgilendirebilirdin. Tabii bir yerde birisi en kötü dediği için sen de öyle düşündün sanırım.

Ben kaynak attım tabi yeterliliği tartışılır. Ben zaten konu sahibini bilgilendirmek için hocalarımı çağırıyorum. Aorus Master çok daha iyi bir kart. O iki kart arasından kötü olan MSI.

Darboğaz olmaması için ne yapmam lazım?

2K bir monitör veya Ryzen 5600X alman şart gibi aksi halde en yüksek ayarlarda bile darboğaz sizi rahatsız edecek seviyelerde olacaktır. Hele ki Online çok oyunculu oyunlarda örneğin Battlefield 5 gibi oyunlarda ciddi derecede FPS düşmesi sorunlarını yaşanacağını düşünüyorum. Yine de internet üzerinden performans testlerini izleyip alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı