R5 3600 sistemi satmak mantıklı mı?

Uggana

Centipat
Arkadaşlar iyi günler, geçen sene bu zamanlar da PC toplamıştım ancak şu an askere gideceğimden dolayı satmak gibi bir fikrim var. Daha önce satış yapmadım ve fiyatları ne olur hakkında bilgim yok. Sistem özelliklerini yazacağım lütfen biraz bilgi verebilir misini satmak mantıklı mı?
Ekran kartında bobin ağlaması var ve PC sürekli mavi ekran yiyor. Henüz format falan atmadım sorunun çözümü vardır illaki, fiyatı etkilerse onu da belirtebilir misiniz?
Parçaların 1 yıl daha garantisi var.

MSI RTX 2060 Ventus 6 GB.
AMD R5 3600 3.6mghz.
HyperX 8x2 GB 3.2MHz.
XPG M.2 SSD 256 GB.
Seagate Barracuda 1TB 3.5" 7200RPM 64MB.
FSP Hyper k 600W aktif PFC 80+ PSU.
MSI B450-A PRO AMD Ryzen anakart.
ViewSonic VX2458-C-mhd 23.6 inc Full HD 1 ms 144 HZ HDMI monitör.
Logitech G213 920-008094 klavye.
Gamepower Ursa Gaming mouse.
Frisby FHP-G1480B gamemax 7.1 Gaming kulaklık.
Boş kasa Asya yukarı 300-400TL arası bir şey.

Parçaları cimri üzerinden topladığım zaman 11.2K gibi bir fiyat çıkıyor, benim düşündüğüm fiyat 8K sizce bu fiyata satabilir miyim? Bu kadar eder mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Reis 6 ay yapacaksın geleceksin kaldırmanı öneririm geldiğinde bile çok daha fazlasını eder ki satarsan bir daha toplayamama şansın var.
eğer kabul edilirsem uzman olarak kalmayı düşünüyorum tekrar gelmeme şansım var. çok arada kaldım.
bence sadece kasa şeklinde 6,5-7K civarına satıp parayı da altın/dolara çevirip, gelince de yavaş yavaş yeni bir sistem toplanabilir.
bu sistem bana çok iyi geldi ya daha iyisini toplamak benim için biraz abartı olur açıkcası
Hocam bence satma, iyi bir yatırım gibi düşün. Satsan bir de geri toplayamamak var.
satarsam tekrar toplamam ya hevesimi aldım
Sifiri 11.2 k ise ikinci elini 8'e satmak mantiksiz, piyasaya göre çok cok uyguna vermiş olursunuz.
içim rahat etmez kardeşim ya insanlar çok acımasız rakamlar yazıyor, insanların alım gücü kalmadı açıkcası. Uygun fiyat yazmak beni daha çok mutlu eder. fazla yazmaktan çekiniyorum ben

Geri
Yukarı