R5 3600 sistemler nasıldır?

Bekleyin diyenleri pek bekleme. En fazla 1 hafta fiyat takibi yap. 2. haftaya aynı paraya aynı malı bulamayabilirsin.

Sistemlerin hiç birinin anakartlarını ve ram'lerini beğenmedim. Opsiyon da koymamışlar. b450 tomahawk var eklenebilir +1450 lira koymuşlar ona'da değmez. Soğutucu yetersiz en az 120mm kule tipi gerek o işlemciye. Ben önermiyorum kısaca. Alternatiflere bak.
Cuma gününe yakın indirimler geliyor ondan bekleyin dedik yoksa bu ekonomik dengesizlikte alınan maldan asla zarar edilmez.

İndirim bekleyin çok sistem düşüyor
beklemeye korkuyorum artık. dün ile bu günün fiyatları aynı olmuyor
@Furkan GRFN
Bekleyin diyenleri pek bekleme. En fazla 1 hafta fiyat takibi yap. 2. haftaya aynı paraya aynı malı bulamayabilirsin.

Sistemlerin hiç birinin anakartlarını ve ram'lerini beğenmedim. Opsiyon da koymamışlar. b450 tomahawk var eklenebilir +1450 lira koymuşlar ona'da değmez. Soğutucu yetersiz en az 120mm kule tipi gerek o işlemciye. Ben önermiyorum kısaca. Alternatiflere bak.
@Furkan GRFN dostum peki bu arkadaşın attığı nasık rx6600XT li olan

Son düzenleme:
beklemeye korkuyorum artık. dün ile bu günün fiyatları aynı olmuyor
@Furkan GRFN

@Furkan GRFN dostum peki bu arkadaşın attığı nasık rx6600XT li olan
ryzen'nin anakart ve kasa dandik. Soğutucu yok.

intel'de aynı.

Bu haliyle senin attığın sistemlerden 1-2 bin lira pahalıya geliyor. Aynı performansı veriyor.
Konudaki en mantıklı sistem @ahmetgirgin'in önerdiği.

En azından dandik malzemelere göre fiyatı uygun.

ryzen'nin anakart ve kasa dandik. Soğutucu yok.

intel'de aynı.

Bu haliyle senin attığın sistemlerden 1-2 bin lira pahalıya geliyor. Aynı performansı veriyor.
Konudaki en mantıklı sistem @ahmetgirgin'in önerdiği.

En azından dandik malzemelere göre fiyatı uygun.
haklısınız @ahmetgirgin attığı fiyat açısından baya makul fakat adını hiç duymadığım ram ler ve anakart var, güç kaynağı da öyle gamegaraj marka yazıyor açıkçası hiç güven vermiyor. kasa da gamegaraj ve çok kötü gibi duruyor. kısaca ben bu sistemdeki ram i falan değişsem yine aynı fiyatlara yaklaşıcak. yani alabiliyorken şuan düzgün bi sistem alsam daha makul gibi duruyor.

haklısınız @ahmetgirgin attığı fiyat açısından baya makul fakat adını hiç duymadığım ram ler ve anakart var, güç kaynağı da öyle gamegaraj marka yazıyor açıkçası hiç güven vermiyor. kasa da gamegaraj ve çok kötü gibi duruyor. kısaca ben bu sistemdeki ram i falan değişsem yine aynı fiyatlara yaklaşıcak. yani alabiliyorken şuan düzgün bi sistem alsam daha makul gibi duruyor.
O sistemi unutun.
RAM'leri G-Skill Ripjaws yapmak sadece 178 lira ekliyor.
Ayrıca GameGaraj kasa ve PSU kötü olabilir ona bir şey diyemem. Ama bir Everest vakası da yaşamazsınız. O yüzden bu fiyata onu takmaya gerek yok.
Ve 3060 olan çok daha iyi onu belirteyim.

Benim anlatmak istediğim buda dandik senin attıklarında dandik. Ama bunun dandikliğinin karşılığı var fiyatı ucuz.

Valla üstadım baktım şimdi hazır sistemlere.

Bi yerden düzgün parça varsa öbür taraftan kötüsünü koymuşlar. Hep bi olmamışlık. Olmuşların fiyatları da gereksiz kabarmış. Ellerindeki malları eritmek için iyiyi kötüyle harmanlamışlar opsiyon da koymamışlar.

Geri
Yukarı