R5 3600 sistemler nasıldır?

Valla game garajın psu, kasa, ekran kartı markası meçhul (ben ilk defa görüyorum).
Ekran kartı markası ve modeli baya iyi. En iyi 6600XT modellerinden biri. Gamegaraj PSU'su ne kadar iyi bilmiyorum ama kasası idare ediyor. Gamegaraj aigo/darkflash markasına logo basıyor.
Sinerjininkinin ramleri değiştir devam et bana kalırsa.

En azından iyi kötü soğutucusu var. Pc hocası hem 17k hem soğutucu yok.
i5 11400f ve 6600XT almak varken. Ryzen 5 3600 6600 almanın bir mantığı yok.
Gamegaraj sistemi alıp +PSU. Daha sonra da kasayı güncellebilir.

Değişmiyor üstadım sabahtan beri aynı dertten müzdaripiz. Elindeki malı kitleme derdinde tüm satıcılar.
Güç kaynağı iyi, İşlemci iyi, Anakart iyi fakat, bunda da gpu xt değil. Gerisi sana kalmış dostum.

Ekran kartı markası ve modeli baya iyi. En iyi 6600XT modellerinden biri. Gamegaraj PSU'su ne kadar iyi bilmiyorum ama kasası idare ediyor. Gamegaraj aigo/darkflash markasına logo basıyor.

i5 11400f ve 6600XT almak varken. Ryzen 5 3600 6600 almanın bir mantığı yok.
Gamegaraj sistemi alıp +PSU. Daha sonra da kasayı güncellebilir.
Kağıt üzerinde 1140f ve ve 6600 ama power color mudur nedir ülkemizde hiç esamesi okunmayan bir marka. Isınıyor mu akıyor mu kokuyor mu bilen yok. Biostar, patriot ne kadar rafta kalan mal varsa doldurmuşlar kasanın içine.

Kağıt üzerinde 1140f ve ve 6600 ama power color mudur nedir ülkemizde hiç esamesi okunmayan bir marka. Isınıyor mu akıyor mu kokuyor mu bilen yok. Biostar, patriot ne kadar rafta kalan mal varsa doldurmuşlar kasanın içine.
Powercolor iyi bir marka, araştırsan bu modelin soğutmasının başarılı olduğunu görebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu ikisi kalitede kafa kafa gelir.

Bu performansta 2 adım öne çıkar, kalitede 3 adım geri gider.

Para senin sen tercihini yap. Hayırlı geceler.
Powercolor iyi bir marka, araştırsan bu modelin soğutmasının başarılı olduğunu görebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunların incelemeleri yok hükmünde. Parayı basan konuşturuyor.

Önemli olan sosyal'de ara tuşuna basıp çıkan başlıkları incelemek.

Sosyal'de aratırsan bu markanın ve modelin önerildiğini görebilirsin.
Gamegaraj olan sistemin sadece PSU'su değiştirilse bile hem diğer sistemlerden daha ucuza geliyor hem de performans yönünden çok daha iyi.
Benim önerim gamegaraj + XPG Pylon 650B-BKCEU 650W 80 Plus Bronze 120mm Gaming Power Supply - incehesap.com

Sosyal'de aratırsan bu markanın ve modelin önerildiğini görebilirsin.
Gamegaraj olan sistemin sadece PSU'su değiştirilse bile hem diğer sistemlerden daha ucuza geliyor hem de performans yönünden çok daha iyi.
Benim önerim gamegaraj + XPG Pylon 650B-BKCEU 650W 80 Plus Bronze 120mm Gaming Power Supply - incehesap.com
Önerenler bal çok tatlıymış halam yerken teyzem görmüş kıvamında. Kullanıcı geri dönüşlerine bakmak gerek. Kim ne hata ile karşılaşmış. Ben bulamadım henüz çünkü bizim piyasaya yeni girdi kart. En az 6 ay'a dökülürler.

Bu forumda istisnasız herkese artic duo 34 soğutucu öneriyordu herkes. 1 kişi'den bile performans testi alamadım kullanmıyordu hiç biri çünkü.

Bu ikisi kalitede kafa kafa gelir.

Bu performansta 2 adım öne çıkar, kalitede 3 adım geri gider.

Para senin sen tercihini yap. Hayırlı geceler.

dostum tekrardan desteğin için sana çok teşekkür ediyorum. ben ekran kartının xt olmasından dolayı gaming gen tr deki sisteme daha yakınım. son sorum da şu olsun :) gaming gen tr deki sistemi alsam beni üzmez değilmi (valorant, gta5, cs go gibi oyunlar daha çok oynuyorum)

dostum tekrardan desteğin için sana çok teşekkür ediyorum. ben ekran kartının xt olmasından dolayı gaming gen tr deki sisteme daha yakınım. son sorum da şu olsun :) gaming gen tr deki sistemi alsam beni üzmez değilmi (valorant, gta5, cs go gibi oyunlar daha çok oynuyorum)
Dostum gaminggentr deki xt değil gamegaraj daki xt.

O oyunlar zaten tüm herkes oynayabilsin diye pek performanslı pc isteyen oyunlar değil neden üzsün. Ben 200-250 fps valorant, 300 sabit fps( üst sınırlı ) cs oynuyorum r5 3600 ile. Sistemin iyi olunca daha iyi oyunlara da bakarsın zaten merak etme.

Yeni konular

Geri
Yukarı