R5 3600 sistemler nasıldır?

Önerenler bal çok tatlıymış halam yerken teyzem görmüş kıvamında. Kullanıcı geri dönüşlerine bakmak gerek. Kim ne hata ile karşılaşmış. Ben bulamadım henüz çünkü bizim piyasaya yeni girdi kart. En az 6 ay'a dökülürler.
Kullanan birine sormak istiyorsan @kino'ya sorabilirsin.
İnternette tonlarca yorum bulabilirsin ama hem testlere inanmıyorsun hem öneren kullanıcılara inanmıyorsun.

dostum tekrardan desteğin için sana çok teşekkür ediyorum. ben ekran kartının xt olmasından dolayı gaming gen tr deki sisteme daha yakınım. son sorum da şu olsun :) gaming gen tr deki sistemi alsam beni üzmez değilmi (valorant, gta5, cs go gibi oyunlar daha çok oynuyorum)
Benim attığım sistemde çok daha iyi performans alabilirsin. Neden hâlâ bu sistemleri almak istediğini anlamıyorum.

Dostum gaminggentrdeki XT değil GameGaraj'daki XT.

Dikkatli bak ilk attığını söylüyorum :) Corsair kasalı
Kullanan birine sormak istiyorsan @kino'ya sorabilirsin.
İnternette tonlarca yorum bulabilirsin ama hem testlere inanmıyorsun hem öneren kullanıcılara inanmıyorsun.

Benim attığım sistemde çok daha iyi performans alabilirsin. Neden hâlâ bu sistemleri almak istediğini anlamıyorum.
Dostum game garajdaki sistem le ekran kartı vs aynı. Ve ilerde kasa ve psu ile uğraşmak istemiyorum. O yüzden

Dikkatli bak ilk attığını söylüyorum :) Corsair kasalı

Dostum game garajdaki sistem le ekran kartı vs aynı. Ve ilerde kasa ve psu ile uğraşmak istemiyorum. O yüzden
Ha okey. Dostum sana kalmış hangisini alırsan al umarım yararına dokunur. Ki hangisini seçersen seç hepsi doğru seçimdir. :)

O oyunlar zaten tüm herkes oynayabilsin diye pek performanslı pc isteyen oyunlar değil neden üzsün. Ben 200-250 fps valorant, 300 sabit fps( üst sınırlı ) cs oynuyorum r5 3600 ile. Sistemin iyi olunca daha iyi oyunlara da bakarsın zaten merak etme.
Abi şu son cümleyi anlamadım "sistemin iyi olunca daha iyi oyunlara da bakarsın zaten merak etme" bu cümle
Yani şu anki sistem kötü mü?

Rica ederim iyi geceler. Hangisini alacağını merak ediyorum bunlar olabilir veya başka olabilir. Haberdar olmak isterim.
Tabii siparişten sonra hemen iletirim bu konu üzerinden. Galiba ilk attığın sistemi alırım gibi duruyor ya da sinerjidekini ama ben garanti olsun diye galiba gaming gecesini de bi bekliycem

Bekle bence de belki daha iyisini daha ucuza yakalayabilirsin. :)
@Furkan GRFN dün gece baktığımız senin ilk attığın sistem şuan 250 lira daha pahalı :)
@Furkan GRFN @matrax33 @Galactus616

Şans eseri denk geldim sisteme bir bakar mısınız bana çok güzel gibi geldi bir tek galiba RAM'leri yükseltirim

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı