R5 3600 soğutucu tavsiyesi

Metin Çinçin

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Tıp Öğrencisi
Güzel bir soğutucu tavsiyesi olan var mı çift fanlı? Bütçem Max 400TL, altında olursa 250TL'ye falan güzel olur. RGB takıntım yok fakat kasa kırmızı ışıklı o yüzden mavi ya da sarı olmazsa sevinirim. Ben biraz baktım internetten fakat hangisi iyi güzel emin olamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu fiyata kaçırmayın derim. Çok güzel bir soğutucudur. Şu an indirimde. 350-400 TL bandındaki soğutucularla hemen hemen aynı performansı verir.

Daha güçlü bir şey isterseniz:

Bu da güncellenen versiyonu :

Bu fiyata kaçırmayın derim. Çok güzel bir soğutucudur. Şu an indirimde. 350-400 TL bandındaki soğutucularla hemen hemen aynı performansı verir.

Daha güçlü bir şey isterseniz:

Bu da güncellenen versiyonu :

AM4 desteği var mı?

AM3+ uyumlu sanırım sadece AMD’de ona dikkat etmedim. Yeni versiyonu uyumlu olabilir. Özelliklerinde yazıyor.
Yeni versiyonu uyumu AM4 ile. E34’ten daha iyi bir soğutucu bu.

Güzel bir soğutucu tavsiyesi olan var mı çift fanlı? Bütçem Max 400TL, altında olursa 250TL'ye falan güzel olur. RGB takıntım yok fakat kasa kırmızı ışıklı o yüzden mavi ya da sarı olmazsa sevinirim. Ben biraz baktım internetten fakat hangisi iyi güzel emin olamadım.

Arctic Freezer 33 eSports One Sahibinden.com da ikinci el'de 230 liraya satılıyor. Youtubede bir sürü video incelemeleri var değerlendirebilirsiniz.

Kırmızı led'li olarak aşağıdakini değerlendirebilirsiniz. Yorumlarda alanda memnun satanda.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı