R5 3600 Soğutucu Tavsiyesi

Aynı anda paylaşılmış ise bilemem.

Ayrıca Bilişim Port üzerinden link paylaşmışsınız. N11, Gittigidiyor gibi siparişin ulaşmasının ardından ödemenin ulaşması prensibine dayanan alışveriş kanallarını daha başarılı buluyorum.

O zaman OC ya da CPB gibi işlemler yapmadan stok kullanın. Bütçenizi arttırıp bu belirtilen soğutucuyu düşünün.
Hocam ben performans kaybı yaşamak istemiyorum şu an elime para geçti bi soğutucu alsam yeter zaten attığım linklerdeki yorumlarda 10-20 derece soğutuyo deniliyo, sadece istediğim ikisinden hangisi daha mantıklı benim 300tl ye çıkmam bile zorken 400tl çıkmam hayal ve dediğim gibi aciliyetim var, attığım linkleri inceleyip yardımcı olursanız çok sevinirim..

Hocam ben performans kaybı yaşamak istemiyorum şu an elime para geçti bi soğutucu alsam yeter zaten attığım linklerdeki yorumlarda 10-20 derece soğutuyo deniliyo, sadece istediğim ikisinden hangisi daha mantıklı benim 300tl ye çıkmam bile zorken 400tl çıkmam hayal ve dediğim gibi aciliyetim var, attığım linkleri inceleyip yardımcı olursanız çok sevinirim..

DARK ürünlerinin resmi tedarikçisi olan Teknobiyotik'ten alın o zaman. Daha ucuz.

Ama bu şekilde "almak olsun diye almak" yaklaşımı iyi değil. Tekrar hatırlatmak isterim.

DARK ürünlerinin resmi tedarikçisi olan Teknobiyotik'ten alın o zaman. Daha ucuz.

Ama bu şekilde "almak olsun diye almak" yaklaşımı iyi değil. Tekrar hatırlatmak isterim.
Hocam sadece aciliyetim var dedim neresi sorun bunun? Neyse öneriniz için saolun..

Hocam Hepsiburada'ya güvenebiliyorum bir tek.
Hepsiburada:

N11:

Satıcı zaten Webdenal.

Hepsiburada:

N11:

Satıcı zaten Webdenal.
Maşşallah 400tl😳😁. Tavsiyeniz için teşekkür ederim hocam ama o kadar bütçem yok. Dark X124 almaya karar verdim. (N11'de tek fanlı 330tl gördüm ama sizler çift fan tavsiye ediyosunuz diye vazgeçtim ondan.)

Yeni konular

Geri
Yukarı