R5 3600 Termal Macun Önerisi

SefaK.

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, AMD Ryzen 5 3600 işlemcimi anakartı servise göndermek için söktüm, fan ve işlemcinin üzerinde ki termal macun biraz dağılmıştı zaten stok fanla gelen termal macundu ben de temizledim her ikisini de. Şimdi anakartım servisten gelince bir termal macuna ihtiyacım olacak. Önerileriniz nedir?

Bu macun çok iyidir, daha 2-3 ay evvel indirimde 58 TL olmuştu şimdiki fiyatına bak. Piyasaya uçtu iyice...

Arctic MX-4 de düşünebilirsin. Aralarında en fazla 5 derece oynar sanırım:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Cooler Master Nano Elmas Partiküllü önerecektim ama satışı yok.
Bu macun çok iyidir, daha 2-3 ay evvel indirimde 58 TL olmuştu şimdiki fiyatına bak. Piyasaya uçtu iyice...

Stok Miktarı : 0 Adet. Sağda. Keşke olsaydı.

Cooler Master Nano Elmas Partiküllü önerecektim ama satışı yok.

Stok Miktarı : 0 Adet. Sağda. Keşke olsaydı.
Valla benim çok param olsa bile şimdi MX4 tercih ederim artık, o macun o kadar pahalı olmayı haketmiyor bence. Evet stok yokmuş bende linkini atmışım buraya, genelde stok olmayınca fiyatını da yazmıyorlar o yüzden dikkat etmemişim.

Ben bunu kullandım. Sürmesi biraz zahmetli (ya da bana öyle geldi) ama kaliteli bir macun.
Çok pahalılanmış bu macun, MX4 almak daha mantıklı.

Merhaba, AMD Ryzen 5 3600 işlemcimi anakartı servise göndermek için söktüm, fan ve işlemcinin üzerinde ki termal macun biraz dağılmıştı zaten stok fanla gelen termal macundu ben de temizledim her ikisini de. Şimdi anakartım servisten gelince bir termal macuna ihtiyacım olacak. Önerileriniz nedir?
F/P olarak bunu öneririm 😀

Önerileriniz için teşekkür ederim. Gram olarak kaç gram yeterli olur acaba 2 ve 4 gramlık seçeneklerini mevcut.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı