R5 3600 ve 5700 XT sistemde görüntü gitme sorunu

Aynı sorunu yaşıyorum o yüzden çözüm ararken buna denk geldim 19.9.2 yüklüyken yapmıyor bunu. 2020 sürümünde bir şeyler var dediğim sürücüye dön ama onun da bazı sorunları var tabii. Çözebildiysen açıklarsan sevinirim bu sorun hiç hoşuma gitmiyor.

Aynı sorunu yaşıyorum o yüzden çözüm ararken buna denk geldim 19.9.2 yüklüyken yapmıyor bunu. 2020 sürümünde bir şeyler var dediğim sürücüye dön ama onun da bazı sorunları var tabii. Çözebildiysen açıklarsan sevinirim bu sorun hiç hoşuma gitmiyor.
Merhabalar ben 20.1.4 en son sürümünü kurdum sorunum çözüldü bilgin olsun bide msi afterburner kullanıyorsan kaldırmanı öneririm oda yapabiliyor

Ne kadar komik bir durum ya, PSU arızası sanmıştım. Aynı durum Nvidia tarafında yaşansa neler olur kim bilir. AMD GPU almayın deyince fanboy oluyorsun.
Dostum olay AMD GPU almakla veya fanboylukla alakası yok. Genel olarak AMD öneririm sebebi ise açık fanboylugumdan değil. F/P olmasından kaynaklı. Mesela düşük bütçelerle 900 de vs RX 570 ile rekabet eden bir arkadaş yok. Yazılımsal sorunlar duzeltilebilecek şeyler olaya bu gözle bakıyorum. Çok takmamak lazım. Sonuçta aldığın performans önemli. RX 5700 XT varken RTX 2060 mi alsın adam misal. Dediğim gibi bu benim gorusumdur adam yazılımsal sorunları cozemeyecek ugrasamayacak birisidir, veya sorun yaşamak istemiyordur, bütçesi vardır. O zaman Nvidia alsın veya ne isterse alsın bir şey denmez. Bu durumda da Nvidia öneririm. Veya RX 580 almak yerine şuan aynı performansta GTX 1650 Super var öneri istemiştir o bütçede iksini de öneririm ne isterse alsın. RX 580 bu durumdaki avantajı 8GB olması.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı