R5 3600 ve B450 sistem önerisi

Üstteki 1660 Super sistemi ciddiye almayın sadece yanda patatesliğine olsun diye koydum :D

Tek tek satın alıp kendiniz toplarsanız biraz pahalıya gelebilir. Benim yer verdiğim hazır sistemlere bir bakabilirsiniz dediğim değişiklikleri yapıp.

Hocam tek tek alırsam kendim istediğim gibi her şeyi ayarlayabilirim zaman ve nakit benim istediğim gibi olur kendi başımıda ağrıtmıs oolmamsadece kasayla da bitmiyor kasayı alıp monitör de alacağım o yüzden parça parça alayim en son ekran karti işine kalayım belki fiyatları düşer.

Hocam tek tek alırsam kendim istediğim gibi her şeyi ayarlayabilirim zaman ve nakit benim istediğim gibi olur kendi başımıda ağrıtmıs oolmamsadece kasayla da bitmiyor kasayı alıp monitör de alacağım o yüzden parça parça alayim en son ekran karti işine kalayım belki fiyatları düşer.
Uzun sürecek ise parçaları tek tek almayın. Çünkü gelecek sene AMD'nin yeni soketi çıkacak AM5. Birde DDR5 ramler çıkacak.

Tamamdır hocam o zaman hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı