R5 3600 ve RTX 2060 CoD Warzone düşük FPS

maestro78

Centipat
R5 3600.
ASUS Dual RTX 2060.
XPG 8+8 3000 MHz RAM.
Bu sistemde en yüksek ayarlarda aldığım FPS degerleri yaklaşık 80-100 arası, fakat internette çok benzer sistemlerin bu oyunda aldığı FPS 100'den aşağı düşmüyor. Sistemi yeni topladım, aslında FPS'ye çok takılmak istemiyorum ama yine de benzer sistemde 100'un altına dusmeyince merak ettim. Buna yakın sistem kullanıp oyun oynayanlar varsa FPS degerleriniz nedir?

Afterburner'daki GPU kullanımı %96'larda sıcaklık ort. 66.
CPU kullanımı % 65 civarı sıcaklık ort. 60.

R5 3600.
ASUS Dual RTX 2060.
XPG 8+8 3000 MHz RAM.
Bu sistemde en yüksek ayarlarda aldığım FPS degerleri yaklaşık 80-100 arası, fakat internette çok benzer sistemlerin bu oyunda aldığı FPS 100'den aşağı düşmüyor. Sistemi yeni topladım, aslında FPS'ye çok takılmak istemiyorum ama yine de benzer sistemde 100'un altına dusmeyince merak ettim. Buna yakın sistem kullanıp oyun oynayanlar varsa FPS degerleriniz nedir?

Afterburner'daki GPU kullanımı %96'larda sıcaklık ort. 66.
CPU kullanımı % 65 civarı sıcaklık ort. 60.

İnternetten baktığınız testlerde OC yapılmış olabilir mi?

İnternetten baktığınız testlerde OC yapılmış olabilir mi?
Oc ile ilgili bir bilgi olmuyor genelde , oyun testi diyip direk videoya geçiyor. O videolarda bellki ram MHz 3600 dür ama öyle bile olsa bu kadar FPS farkı olmaz diye düşünüyorum.

Bu arada Windows temiz kurulum yaptım , driverlari guncelledim , pc pil (güç) kullanımına baktım , virüs taraması yaptım vs vs , yinede FPS biraz düşük geldi

Geri
Yukarı