R5 3600 ve RX580 Sistem Toplama

Bütçe
5000
Önerdiğiniz ürünler çok güzel benim maksatım kasanın üstünde 2 adet fan yuvası var oraya da RGB'li fanlar olsun istedim mesela işlemci fanı + üste RGB fan ayrı alsam 500TL bütçemi aşar mı?
Kaliteli bir şey alamazsınız. Dolayısıyla bütçenizi aşar. Bütün fan yuvalarını doldurmanıza zaten gerek yok, o kadar sese tahammül edebileceğinizi sanmıyorum. :)

Oyunlarda hiçbir farkı yok M.2 ve SATA SSD'lerin. 3500 MB/s hızı 500 MB/s diye kullanma olayı olur mu bilmiyorum fakat sizin için kesinlikle gereksiz bir harcama olduğunu söyleyebilirim. Çünkü önceden de söylediğim üzere tekrar edeyim oyunlarda hiçbir farkı yok.

Hocam beni pek anlamadınız sanırım. Son mesajda koyu bir şekilde belirtmiştim halbuki. Olay rakamda değil. 3500 olur 1000 olur... Olay bu değil. M.2 SSD'lerin hızı oyun oynayacak birisi için gereksiz. 1 TB daha ucuz bir SATA SSD olan bu modeli alıp artan parayla kendinize bir kıyak geçebilirsiniz, başka bir ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Aşağıdaki videoda görebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ha para benim alırım; sen karışamazsın derseniz sıkıtı değil, alın. Ben sadece gereksiz olduğunu belirtiyorum.
Daha önceki açılan konulara ve Youtube'daki inceleme videolarına bakıp da almıştım siz böyle söyleyince şimdi bir tedirgin oldum iade etsem 100/150 TL üstüne koyup da alabileceğim bu şekilde modüllü RGB'li kasa var mıdır önerebileceğiniz.
O konudaki sorunuza buradan cevap vereyim dedim, arkadaşın konusunu kirletmemek için. Bu sorunun cevabı kasayı ne kadara aldığınıza bağlı. Fakat anladığım kadarıyla kasanın RGB aydınlatmaları sizi baştan çıkarmış :) Bir süre böyle kullanın, elinize para geçerse daha güvenilir bir model PSU alıp takarsınız.

Siz yine de bana ekleyebileceğiniz parayla kasa için bütçenizi söyleyin, bakalım belki buluruz gözünüze hitap eden bir şeyler :)

Son düzenleme:
Teşekkürler arayıp ta bulamadığım video çok yararlı oldu ama ben M.2 yuvaya takıp extra kablo olsun istemiyorum ama şimdi daha ucuz M.2'lere bakabilirirm bu sayede işlemci fanına daha rahat param artar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı