R5 3600, X570 anakart, RAM, kasa ve PSU tavsiyesi

Violentia

Kilopat
Daha fazla  
Ryzen 5 3600, X570 anakart, 3600 MHz RAM, hava akısı güzel kasa, PSU'su 650 - 700 Watt.

Bu özeliklerde bir sistem önerebilir misiniz? RAMler ve anakart en uygun fiyatlısı olursa sevinirim.
resimde topladım ama kurulumda sıkıntı cıkar, bir yerde sorun yasarım diye PC toplayan sitelerden almayı dusunuyorum. Orada da acayip pahalı oluyor. Simdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• gghhg.jpg
    gghhg.jpg
    92,6 KB · Görüntüleme: 76
Son düzenleyen: Moderatör:
Seçtiğin anakart ve PSU güzel. Daha iyi bir kasa almanı tavsiye ederim. Sistemi daha ucuza getirmek istiyorsan tek tek almalısın.

35v_pdp_536308060
Daha uygun birşey istiyorsan:
X2
Kasa:

Şunu topladım ekran kartı sonra alıcam rx460 ile idare edicem 1200 tl'likte monitor var bu fiyata dahil nasıl bu şekilde sipariş versem mi ?

Dosya Ekleri

• dfdsfds.jpg
    dfdsfds.jpg
    92,9 KB · Görüntüleme: 74
O anakartı önermiyorum. Onu alacağına MSI B450 Tomahawk al daha iyi. Kasada önden hava almıyor. İncehesapta düzgün uygun fiyatlı kasa bulamadım. Sinerji bilgisayardan topladım.
IMG_20200306_161714.jpg

@Violentia Dostum konuyu hortlatmış gibi olucam baya o ürünleri o fiyata nasıl denk getirdin. Ben Tomahawk MAX için 840 TL , R5 3600 için 1260 TL ve senin aldığın RAM'in şuan ki fiyatı 1250 TL falan senin aldığın zaman büyük bir indirim falan mı vardı ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı