R5 3600X için stok soğutucu mu? Wraith Prism mi? Wraith Max mı?

Daha fazla  
Merhabalar.

Fiyatları da göz önünde bulundurarak hangisi en iyi F/P olur? Gönlüm Prism'den yanadır ama emin olamadım. Max'a para vermeye değer mi?

Not: Bunlar dışında hava soğutucu düşünmüyorum. Alternatif sıvı soğutucu tavsiyelerine açığım? F/P düşünülerek.

Bir diğer not: Sistem şu an için Tomahawk Max, MSI RX 5600 XT Mech OC ve G.Skill Trident Z Neo 8x2 3200 MHz RAM'lerle kurulacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar.

Fiyatları da göz önünde bulundurarak hangisi en iyi F/P olur? Gönlüm Prism'den yanadır ama emin olamadım. Max'a para vermeye değer mi?

Not: Bunlar dışında hava soğutucu düşünmüyorum. Alternatif sıvı soğutucu tavsiyelerine açığım? F/P düşünülerek.

Bir diğer not: Sistem şu an için Tomahawk Max, MSI RX 5600 XT Mech OC ve G.Skill Trident Z Neo 8x2 3200 MHz RAM'lerle kurulacak.

Onun yerine kule tipi soğutucu daha iyi iş görcektir sıvı soğutma üst düzey overclock yapacaksınız işinize yarar.

Kendisiyle gelen soğutucu iyi sayılır. Eğer oc yapmayacaksan ve kasa havalandirman iyise sıkıntı çıkarmaz. Bende bostayken 40 dereceyi geçmiyor. Onun dışında ekstra soğutucu alınacaksa amd'nin stok soğutuculari gereksiz pahali. Tavsiyem Fuma 2 ya da daha uygun olsun dersen artic 34 duo.

Kendisiyle gelen soğutucu iyi sayılır. Eğer oc yapmayacaksan ve kasa havalandirman iyise sıkıntı çıkarmaz. Bende bostayken 40 dereceyi geçmiyor. Onun dışında ekstra soğutucu alınacaksa amd'nin stok soğutuculari gereksiz pahali. Tavsiyem Fuma 2 ya da daha uygun olsun dersen artic 34 duo.
Artic 34 duo da bir tercih. Onu da düşünmüştüm. Fakat görsellik de ağır basıyor. O yüzden rgb soğutuculara daha yakınım şu an için. teşekkür ederim cevabınız için.
Hava soğutmalar çok daha iyi olur.

Bütçe nedir?
Ürüne göre 600 tl'ye kadar çıkabilirim. Hava soğutma daha iyi olacak sanki dediğiniz gibi. teşekkürler.

Merhabalar.

Not: Bunlar dışında kule tipi hava soğutucu düşünmüyorum. Alternatif sıvı soğutucu tavsiyelerine açığım? F/P düşünülerek.

Hocam önerim iyi bir hava soğutma. Fuma 2 veya mugen 5 rev b yi önerebilirim.
Artic 34 Duo'da bir tercih. Onu da düşünmüştüm. Fakat görsellik de ağır basıyor. O yüzden RGB soğutuculara daha yakınım şu an için. Teşekkür ederim cevabınız için.

Ürüne göre 600 TL'ye kadar çıkabilirim. Hava soğutma daha iyi olacak sanki dediğiniz gibi. Teşekkürler.

RGB kesinlikle önermiyorum mesela MA610P var fuma 2'den daha pahalı ama performans olarak alakaları yok fuma 2 çok daha iyi.

Bence boşa masraf etmeye gerek yok üstünde gelen stok soğutucu gayet iş görür. Çok zorlamayın işlemciyi zaten sisteminiz iyi. Masraf yapmak istiyorum diyorsanız Arctic Freezer 34 eSports DUO alın geçin. Görsellikten çok performans daha önemli.

Bence boşa masraf etmeye gerek yok üstünde gelen stok soğutucu gayet iş görür. Çok zorlamayın işlemciyi zaten sisteminiz iyi. Masraf yapmak istiyorum diyorsanız Arctic Freezer 34 eSports DUO alın geçin. Görsellikten çok performans daha önemli.
Önerdiğiniz soğutucu ile MSI Frozr S'i kıyaslarsak ne dersiniz?
Hocam önerim iyi bir hava soğutma. Fuma 2 veya mugen 5 rev b yi önerebilirim.

RGB kesinlikle önermiyorum mesela MA610P var fuma 2'den daha pahalı ama performans olarak alakaları yok fuma 2 çok daha iyi.
Fuma 2'nin görüntüsü yeter :) Daha önce bu soğutucuyla bir tecrübem yok. Ama performansı iyidir muhakkak, seçeneklere ekliyorum. teşekkürler.

Önerdiğiniz soğutucu ile MSI Frozr S'i kıyaslarsak ne dersiniz?

Fuma 2'nin görüntüsü yeter :) Daha önce bu soğutucuyla bir tecrübem yok. Ama performansı iyidir muhakkak, seçeneklere ekliyorum. teşekkürler.
Arctic çok daha iyi bir soğutucu MSI Frozr'dan. O parayı hakeden bir ürün değil MSI.

Yeni konular

Geri
Yukarı