R5 3600X RTX 2060 O.C sistem yükseltmeye değer mi?

Furkangül3

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Software Engineer
Merhaba,
5 yıllık sistemimi yenilemek istiyorum fakat hazır sistem almakla eskisini yükseltmek arasında kaldım. Sistemim:

Özellikle kasa ve PSU'yu yenilemek istiyorum. Sistem genel performans olarak üzmüyor. Ama kasadaki fanların 2 tanesi bozuldu ve PSU çok sesli çalışıyor. Uzun zamandır piyasayı takip etmiyorum. 35K civarı bir bütçem var. Bilgisayar mühendisi olduğum için genellikle oyun için olsa da yeri geldiğinde yazılım için de kullanıyorum. Yenileme ya da yeni sistem önerilerinizi bekliyorum.

Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,
5 yıllık sistemimi yenilemek istiyorum fakat hazır sistem almakla eskisini yükseltmek arasında kaldım. Sistemim:

Özellikle kasa ve PSU'yu yenilemek istiyorum. Sistem genel performans olarak üzmüyor. Ama kasadaki fanların 2 tanesi bozuldu ve PSU çok sesli çalışıyor. Uzun zamandır piyasayı takip etmiyorum. 35K civarı bir bütçem var. Bilgisayar mühendisi olduğum için genellikle oyun için olsa da yeri geldiğinde yazılım için de kullanıyorum. Yenileme ya da yeni sistem önerilerinizi bekliyorum.

Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Gerekirse bütçeyi biraz daha arttırarak NVIDIA bir ekran kartı, Full modüler bir PSU ve rahat bir kablolama için geniş bir kasa önermeniz mümkün mü?

ASUS TUF Gaming GT502​

ASUS TUF Gaming GT501​

Bu kasalar çok hoşuma gidiyor. Açıkçası biraz da görünüş olarak güzel bir şey almak istiyorum :).

Yeni konular

Geri
Yukarı