R5 3600X ve RTX 2070 sistem nasıldır?

Aslında baktım. Fakat şimdilik alabileceğim 2070 vardı. Eğer 3060 çıkarsa sadece ekran kartını 3060 olarak değiştirirm. PSU falan yeter değil mi?

Yeter fakat buna da bak.

Bu varken öyle sistem gereksiz.

Bu bütçede bu sistem kötü olmuş, Vatan Bilgisayar zorunluluğu yoksa @PanzerTR ve @tirabzonun_kaymagi müsaitse yardımcı olabilirler.
tamamdır,teşekkür ederim :) şehirimde pc alabileceğim bir tek vatan bilgisayar var o da biraz pahalı,evet. Fakat yılbaşı indirimi gibi bir şey olacağını düşünüyorum
Yeter fakat buna da bak.
tamamdır buna da bakayım
Wi-Fi için 60 70 TL'ye var USB to Wi-Fi gibi onları alabilirsin ama ucuza kaçma bazıları çalışmıyor.
tamamdır teşekkür ederim :)
Parçaların fiyatlarını da yazsaydın daha iyi olurdu.
RAM'leri 3600 lükle değiştirirsen daha iyi olabilir.
Wi-Fi için USB Wi-Fi adaptör alabilirsin.

Size başka bir tavsiyede şu, M.2 SSD ile normal bir SSD arasında günlük kullanım ve oyun bakımından neredyse fark yok, 970 Evo alacağınıza 860 Evo alın. Kalan bütçe ile sisteme biraz daha iyileştirme yapın.
eğer 860 evo varsa ona da bakayım teşekkürler :)

Çıkabileceğiniz max. bütçe nedir? Vatan bilgisayar zorunlu değilse 13500 TL civarına 3070+R5 5600X sistem alabilirsiniz. Vatan mağazası var diye güvenilir sanmayın. Bozuk güç kaynağını yenisi diye kakaladılar. Fakat intertten aldığım her şeyi kolayca iade ettim/değiştirdim.

normalde itopyadan daha uyguna toplayacaktım fakat son kargo sıkıntılarından dolayı ordan alamayacağım :(
Akakçe'den bakıp en ucuz nerede satılıyorsa oradan almanı tavsiye ederim. Satıcı puanına ve yorumlarına bakarak karar verebilirsin. Eğer Vatan'dan toplama fikrin kesinse bir şey söyleyemeyeceğim. Ona göre bir sistem toplarız.

Akakçe'den bakıp en ucuz nerede satılıyorsa oradan almanı tavsiye ederim. Satıcı puanına ve yorumlarına bakarak karar verebilirsin. Eğer Vatan'dan toplama fikrin kesinse bir şey söyleyemeyeceğim. Ona göre bir sistem toplarız.
gerçekten çok teşekkür ederim.Daha öncesinde sizin gibi nazik biriyle karşılaşmamıştım.(genelde bir şeyi kafamda tutturduğum için hoş olmayan kelimeler kullanılmıştı da bana :) ) eğer vatandan 14K ye asus bir sistem toplayabilirseniz aşşırı memnun olurum.Tabii boş olduğunuz bir zaman vaktinizi çalmak istemem
gerçekten çok teşekkür ederim.Daha öncesinde sizin gibi nazik biriyle karşılaşmamıştım.(genelde bir şeyi kafamda tutturduğum için hoş olmayan kelimeler kullanılmıştı da bana :) ) eğer vatandan 14K ye asus bir sistem toplayabilirseniz aşşırı memnun olurum.Tabii boş olduğunuz bir zaman vaktinizi çalmak istemem
bu arada 3060 çıkarsa 3060 da alabilirim :)

Geri
Yukarı