R5 3600X ve RTX 2070S hazır sistem alınır mı?

akiaki

Femtopat
Daha fazla  
Başlıktaki gibi bir hazır sistem var, Max bütçe 11K bazı kişiler yorumlarda almayın demiş.

1603779413357.png

Düşük FPS veriyor demiş ben kasa ve anakartı beğenmedim imkanım olursa direkt ikisini iade edip anakart olarak bunu.
ASUS Prime B450-PLUS AMD B450 soket AM4 Ryzen™ DDR4 4400MHz (O.C) M.2 anakart kasa olarak da bunu.
Cooler Master Master Case H500 750W 80Plus 2x200mm ARGB LED fanlı MidT ATX kasa nasıl sizce? İade alırlar mı? Gittiğimiz gün istediğimiz anakart ve kasa yoksa ne yapabiliriz? Monitörü de 2K düşündüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
vatan dan almak zorumdayım
yorumlarınızı bekliyorum kasa ve anakart ı beğenmedim belirttiğim gibi olursa yazdığım anakart ve kasayı alacğım monitör dahil 14 k bütçe var kasayı vatandan monitörü internettten alacağım monitör içiin yardım edin kasa 10 897 olmuş bu arada lütfennnn yardım edin arkadaşlarrrr lütfen ilk defa pc alıyom
alacğım zamana kadar bu kasa kalmassa kdv indiriminde toplayabilirmiyim acaba kendim ve kdv indirimi ne zaman olur

Son düzenleme:
10.000TL'ye 2070 Super'li sistem zor. Vatan'da uyguna gelmiş.
Alınır ama kasanın hava sirkülasyonu nasıl bilmiyorum.
@Lockheed @PanzerTR @Samotne Ciasteczka @Lux ultisi kullanan kedi @Kemânkeş- hocam bence çok güzel bir sistem alınır ama kasanın hava sirkilasyonu nasıl bilginiz var mı?
Bence de alınır diyorum aynı şekilde kasa için bir yorumum yok genel olarak düşündüm vatanda ki pahalı ürünler olduğundan dolayı düşündüm belki daha ucuza alabiliriz aynı performans ta diye.

Düşük FPS veriyor demiş ben kasa ve anakartı beğenmedim imkanım olursa direkt ikisini iade edip anakart olarak bunu.
ASUS Prime B450-PLUS AMD B450 soket AM4 Ryzen™ DDR4 4400MHz (O.C) M.2 anakart kasa olarak da bunu.
Cooler Master Master Case H500 750W 80Plus 2x200mm ARGB LED fanlı MidT ATX kasa nasıl sizce

Fiyat çok iyi. Alacaksanız kasanın yan kapağını çıkarmadığınız sürece sistem ısınacaktır. Onun dışında bütün bileşenler çok kaliteli.

Yeni konular

Geri
Yukarı