R5 3600X ve RX 570 sistemin sıcaklık değerleri normal mi?

Hintman

Centipat
RX 570 ekran kartım var. Witcher 3 oyununu Full ayarlarda oynuyorum. oyunda işlemci sıcaklığı 70-76, ekran kartı 70-80 civarı seyrediyor.
Bu değerler normal mi?

Bu arada işlemci çok nadir 75 oluyor sanırım, genelde 71 72 ama ekran kartı 78'lerde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasanızın soğutmasından bahseder misiniz? Önde kaç fan var? Arkada egzoz fanı var mı? Altta ve üstte fanlar var mı?
Yüksek ama çok yüksek sıcaklıklar değil.

İşemci sıcaklıkların iyi hatta herhangi bir undervolt gibi ayar yapmadıysan ve stok soğutucu varsa çok iyi diyebilirim. Ekran kartı sıcaklığı bir tık yüksek gibi ama o kart için ağır sayılabilecek bir oyun oynuyorsun yani %100 pefformansta çalışıyordur kartın, havaların sıcaklığı da 5 derece felan etki ediyor o açıdan kabul edilebilir.

RX 570'in hangi modeli? 80 derece biraz fazla gibi geldi, aynı model kartla en fazla 75 dereceyi görüyorum. Onun dışında işlemci sıcaklığı normal.

RX 570'in hangi modeli? 80 derece biraz fazla gibi geldi, aynı model kartla en fazla 75 dereceyi görüyorum. Onun dışında işlemci sıcaklığı normal.

STRIX olan.
Kasanızın soğutmasından bahseder misiniz? Önde kaç fan var? Arkada egzoz fanı var mı? Altta ve üstte fanlar var mı?
Yüksek ama çok yüksek sıcaklıklar değil.
3 fan var arkada egzoz fan var
Kasa, soğutucu ve ekran kartı modeli nedir?

Kasa Thermaltake V200 soğutucu stok soğutucu ekran kartı STRIX olan model.

RX 570 ekran kartım var. Witcher 3 oyununu Full ayarlarda oynuyorum. oyunda işlemci sıcaklığı 70-76, ekran kartı 70-80 civarı seyrediyor.
Bu değerler normal mi?

Bu arada işlemci çok nadir 75 oluyor sanırım, genelde 71 72 ama ekran kartı 78'lerde.G
Bu değerler normal mi?

Bu arada işlemci çok nadir 75 oluyor sanırım, genelde 71 72 ama ekran kartı 78'lerde.
Gayet iyi, RX 570 için o oyunda sıcaklıklar normal hele ki yaz havalarında. İşlemci sıcaklığın gayet normal

Yeni konular

Geri
Yukarı