R5 3600XT ve RX 5600XT sistemde FPS düşmesi

İşletim sistemi
Windows 10
Tamam da ben Toshiba'dan değil, garbage tier olan James Donkey'den bahsettim zaten. M.2 almasın, veri kaybı yaşar demedim. Yanlış anladınız.
Ben de İncehesap'a güvenerek bu SSD'yi önerdim. Dediğiniz gibi pek bilindik bir marka değil ancak kullananların çoğu memnun kalmış bunu da göz önünde bulundurdum. :) Ancak illa güvenilir bir marka isterseniz buyurun.

kullananların çoğu memnun kalmış bunu da göz önünde bulundurdum. :)

Dahası da var. Neyse, konuyu saptırmayayım. Karar konu sahibinde. İyi geceler dilerim sizlere.

https://www.hepsiburada.com/fsp-hyp...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.85.9 Buna herhangi bi olumsuz yorumunuz var mı? Yoksa ideal mi?

Dahası da var. Neyse, konuyu saptırmayayım. Karar konu sahibinde. İyi geceler dilerim sizlere.
Çok teşekkür ederim yardımınız için.

İdeal bir giriş-orta seviye PSU denilebilir. Sitesinden içeriğine bakabilirsiniz:

Ayarlara da bağlı. Mesela aslında CS:GO oynamanızın mantıken zararsız olması lazım. Fakat gidip 1080P Ultra'da oynarsanız kart kullanımı artar, yine drop veya sistem kapanması yaşamanız muhtemel olur. Düşük çözünürlük(4:3) ve düşük ayarlarda oynamanızda sakınca olmaması lazım. Fakat tabii ki, sorumluluk size ait. Teoride olmaması lazım kısaca.

Yeni konular

Geri
Yukarı