RX 5600XT sistemde Fortnite FPS düşmesi

Bu konuyu kaçıncı açışınız :D önceden ne demişlerse yine aynı şeyleri derler sorunu bulamıyorsanız garantiye gönderin kartı ne densin artık aylardır aynı konuyu açmışsınız.

Size milyon kez HDD kaynaklı dendi ve hala anlamamakta ısrar ediyorsunuz, konuyu 3. açışınız. Rapor ediyorum. Yaptığınız forum kurallarına aykırı.

Eski konularınıza göz attım. Bilgisayarı format için bilgisayarcıya vermişsiniz. Hala R5 3500 işlemciniz duruyordur umarım, kaşla göz arasında değiştirmemiştir. İşin şakası kartı garantiye gönderin bence.

Size milyon kez HDD kaynaklı dendi ve hala anlamamakta ısrar ediyorsunuz, konuyu 3. açışınız. Rapor ediyorum. Yaptığınız forum kurallarına aykırı.

Hanginize inanayım bazılarınız SSD'den diyor bazılarınız ondan değil diyor bir de saniye başı drop değil 3 saniye falan sürüyor.

Eski konularınıza göz attım. Bilgisayarı format için bilgisayarcıya vermişsiniz. Hala R5 3500 işlemciniz duruyordur umarım, kaşla göz arasında değiştirmemiştir. İşin şakası kartı garantiye gönderin bence.

Göndereceğim garantiye.
Reis sakin ol ya, kırma güzelim bilgisayarı.

SSD var mı, varsa da Fortnite SSD'ye mi yüklü? Ayrıca sıcaklıklar ne alemde?

Arkadaşımda RX 5700 XT Ryzen 5 3600'lü sistem var onun oyunu HDD'ye kurulu onda drop girmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı