R5 4600H RTX 3050 sistem PUBG'de düşük FPS veriyor

Hocam ben diyorum ki bu kart kötü bir kart, düşük FPS alırsınız, güçlü bir kart değil. Siz diyorsunuz ultrada 100 fps bekleyemezsin. Ben de onu diyorum hocam zaten, okumuyor musunuz?
Hayır zaten onu demeye çalışıyorum diğer üst modellere göre güçsüz bir kart lakin kendi düşük bütçe sınıfında iyi bir kart.

ayarlar en düşükte bu fpsleri alıyorum

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    3,2 MB · Görüntüleme: 41
  • Adsız1.png
    Adsız1.png
    1,9 MB · Görüntüleme: 36
Hayır zaten onu demeye çalışıyorum diğer üst modellere göre güçsüz bir kart lakin kendi düşük bütçe sınıfında iyi bir kart.
Hocam ben de zaten onu söylemeye çalışıyorum. Bütçe konusuna hiç girmedim, sadece düşük performanslı bir kart dedim. Siz de buna cevap olarak
rtx 3050 güzel karttır diğerlerinin dediğine bakmayın
dediniz.

Hocam ben de zaten onu söylemeye çalışıyorum. Bütçe konusuna hiç girmedim, sadece düşük performanslı bir kart dedim. Siz de buna cevap olarak

dediniz.
Anladım hocam ben kendimi açıklayamadım :)
Biri ile böyle konuşmak “gereksiz mesajlar”
Cezası yemenize neden olur bilginiz olsun.

@Mr. DarkTech hocamın da dediği gibi ekran kartının %20 kullanılması normal değil, %80-90 kullanılması gerek. Kullanımı kısıtlayan bir ayar varsa kontrol edip kapatın.
Anladım hocam ben kendimi açıklayamadım :)
Biri ile böyle konuşmak “gereksiz mesajlar”
Cezası yemenize neden olur bilginiz olsun.
Ona moderatörler karar verir hocam. Verebilirler onlara kalmış 🙂

buna neler sebep olabilir çok anlayan birisi değilim heryerini kurcalıyorum engelleyen bir şey göremedim

Yokmu yardım edebilecek biri?

Son düzenleme:
Driverlar güncel gta 5 yüksek ayarlarda 50-70 arası fps alıyorum cs goda yüksek ayarlarda 100-110 arası

Ancak fazlaca drop yiyorum nedenini çözemedim pubg zaten çok kötü durumda

Son düzenleme:

Geri
Yukarı