RTX 3050 laptop PUBG'de düşük FPS veriyor

Zubizaretta

Zeptopat
Daha fazla  
Usta ciddi ciddi ASUS i5 11.nesil 16 GB RAM ve RTX3050 ile PUBG'de 70-80 alıyorum. Bir sorun mu var yoksa bunun performansı zaten bu mu anlamadım.

Usta ciddi ciddi ASUS i5 11.nesil 16 GB RAM ve RTX3050 ile PUBG'de 70-80 alıyorum. Bir sorun mu var yoksa bunun performansı zaten bu mu anlamadım.

Bilgisayar sürümüm mü? Yoksa emülatör ile mobil mi oynuyorsunuz.

Arkadaş belkide emülatör ile oynadığından böyle demiş olabilir. Eğer emülatör ileyse normal değil.
Steam versiyonu ise gayet normal.

Arkadaş belki de emülatör ile oynadığından böyle demiş olabilir. Eğer emülatör ileyse normal değil.
Steam versiyonu ise gayet normal.

Bilgisayar versiyonu ağır bir oyun değil bence ben 1650 Super sistemle o değerleri alıyorum.

Ayarlarınız nedir hocam.

Ağır ve sıkıntılı bir oyundur.

Güncel olarak oynadığım bir oyun değil ama orta grafiklerde rahat oynuyorsam 11.nesil RTX 3050 ile onunda 100 FPS oynayabilmesi lazım.

Güncel olarak oynadığım bir oyun değil ama orta grafiklerde rahat oynuyorsam 11.nesil RTX 3050 ile onunda 100 FPS oynayabilmesi lazım.
Ultra için normal değerler ama orta ayarlarda 80 fps alıyorsa sorun.

Fortnite sabit 144 alabiliyorum ama fortnite'ın görsel olarak ne kadar zayıf olduğunu düşünürsek Pubg ile fortnite optimizasyonu arasında çok fark yok.

FOrtnite geç o en azından düzgün çalışıyor diyenler için.

Geri
Yukarı