R5 5500 RTX3060 sistem CS:GO'da 250-300 FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 10
Ben de aynı durum var. i3 13100F TUF Gaming 3060 12 GB sistem var ama CS:GO 250-300 FPS. Windows 11 performans etkiler mi ondan kaynaklı olduğunu da düşünüyorum?
Hocam ben bilgili değilim ama Windows 11'in optimizasyon sorunları var. FPS'i de etkiliyor dona dona oynuyor benim arkadaşım.

Öncelikle iyi günler dilerim. Aynı sistemle oynayan kişileri görüyorum CS:GO'da +500 FPS alıyorlar ben ise 250-300 arası FPS alıyorum, CS:GO'da bütün performans ayarlarını yaptım yapmadığım kalmadı. İşlemcimin sıcaklık değerleri stabil absürt bir durum yok anlayacağınız kadarıyla, Witcher 3 ultrada 100-120 arası FPS alıyorum. Bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim bu FPS'i CS:GO'da nasıl arttırırız tatmin etmiyor.
Sistem özelliklerim aşağıdaki gibidir:
Ryzen 5 5500.
3060 12 GB.
16 GB RAM.

Konsoldan FPS Max 0 yapmayı denediniz mi?

Konsoldan FPS Max 0 yapmayı denediniz mi?

Pardon yeni gördüm yapmışsınız snrm.

Hocam olay burada bu değil ki. Kart istenilen performansı almıyor.

Anlatamıyorum hocam anlatamıyorum sorunu açıklıyorum daha fazla FPS almam lazım diyorum 60 FPS oynayan adam diyor ki 300 FPS neyine yetmiyor be güzel kardeşim benim şu sistemle daha yüksek FPS alma şansım varken neden stabil bir şekilde düşük FPS alayım sorunla ilgilenenler cevaplamadı şu sorunu çoğu dalgaya vurdu yok 600 700 de alırsın diye üzücü bir durum.

500FPS üstü alan yok YouTube benchmarklarında, normal yani FPS değerleriniz ve bu FPS sizi nasıl tatmin etmiyor hocam? Zaten monitörünüzdeki Hz'den fazlasını göremiyorsunuz. 500Hz monitörünüz yoksa tabii.

Güzel kardeşim sorun o mu sence :D tatmin etmiyorsa etmiyordur ilgilenen olsun diye soruyorum, ayrıyeten FPS oyunlarında 165 Hz kullanıyorum diye 165 FPS mi almam lazım ne saçma mantık :D :D

Öncelikle iyi günler dilerim. Aynı sistemle oynayan kişileri görüyorum CS:GO'da +500 FPS alıyorlar ben ise 250-300 arası FPS alıyorum, CS:GO'da bütün performans ayarlarını yaptım yapmadığım kalmadı. İşlemcimin sıcaklık değerleri stabil absürt bir durum yok anlayacağınız kadarıyla, Witcher 3 ultrada 100-120 arası FPS alıyorum. Bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim bu FPS'i CS:GO'da nasıl arttırırız tatmin etmiyor.
Sistem özelliklerim aşağıdaki gibidir:
Ryzen 5 5500.
3060 12 GB.
16 GB RAM.

Normal değil mi hocam bu zaten.

O zaman benim sistem de bir gariplik var i5 12400F RX 6750 XT ile yuksek ayarlarda 221 FPS ortalaması(AMD'nin programindan baktim) ile oynuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı